“IT-Integrator” is the largest developer
and a provider of IT solutions for corporate
and public sectors
in Ukraine.

01.06.2023

Technological duel between traditional networks and the new Cisco SASE architecture

Registration for the event

Компанія «ІТ-Інтегратор» за підтримки Cisco запрошує взяти участь у “Технологічному двобої традиційних мереж і нової архітектури Cisco Secure Access Service Edge (SASE)”.

Вебінар відбудеться онлайн 27 липня (четвер) 2023 на платформі Cisco Webex!

Зареєструватися

Під час нашого вебінару спікери допоможуть опанувати нові знання максимально просто та результативно для бізнесу та користувачів!

У сучасному світі робоча сила та дані розосереджені так, як ніколи раніше. Це ставить перед організаціями завдання захистити користувачів, де б вони не працювали. Cisco SASE – це сучасний підхід, який переміщує мережу та безпеку з центру обробки даних ближче до місця роботи користувачів і додатків у хмарі. Завдяки тісній інтеграції мережевих та хмарних компонентів безпеки, SASE забезпечує належний захист будь-якої платформи, де б не працювали люди. SASE може навіть спростити виявлення, розслідування та розв’язання проблем безпеки та з’єднання.

По завершенню технічної частини доповідей на Вас чекає мотиваційна зустріч з чемпіоном Олімпійських ігор, українським спортсменом і політиком, борцем греко-римського стилю, багаторазовим чемпіоном світу та Європи, заслуженим майстром спорту України та депутатом ВРУ Жаном Беленюком. Спеціально для наших гостей Жан проведе майстер-клас, поділиться дієвими, але водночас простими у виконанні вправами для відновлення сил та енергії, розкаже про свій чемпіонський шлях успіху та поєднання спортивних перемог з політичною діяльністю.

По закінченню вебінару на Вас чекає вікторина з розіграшем цінних подарунків.

Першим 20 зареєстрованим учасникам ми відправимо корисні презенти. Тож, не зволікайте з реєстрацією!

Залишились питання – звертайтесь!

Kseniya.Nefedova@it-integrator.ua, +380 67 964 81 00

Other measures

09.02.2024
Media Book&Tech Lunch
View more
15.10.2023
Gender diversity in cyber security: realities and opportunities for women in Ukraine
View more

    Do you want

    send

    request?
    *Privacy Policy