“ІТ-Інтегратор” — найбільший розробник
і постачальник IT-рішень для корпоративного
і державного секторів
в Україні.

01.06.2023

Технологічний двобій традиційних мереж і нової архітектури Cisco SASE

Реєстрація на захід

Компанія «ІТ-Інтегратор» за підтримки Cisco запрошує взяти участь у “Технологічному двобої традиційних мереж і нової архітектури Cisco Secure Access Service Edge (SASE)”.

Вебінар відбудеться онлайн 27 липня (четвер) 2023 на платформі Cisco Webex!

Зареєструватися

Під час нашого вебінару спікери допоможуть опанувати нові знання максимально просто та результативно для бізнесу та користувачів!

У сучасному світі робоча сила та дані розосереджені так, як ніколи раніше. Це ставить перед організаціями завдання захистити користувачів, де б вони не працювали. Cisco SASE – це сучасний підхід, який переміщує мережу та безпеку з центру обробки даних ближче до місця роботи користувачів і додатків у хмарі. Завдяки тісній інтеграції мережевих та хмарних компонентів безпеки, SASE забезпечує належний захист будь-якої платформи, де б не працювали люди. SASE може навіть спростити виявлення, розслідування та розв’язання проблем безпеки та з’єднання.

По завершенню технічної частини доповідей на Вас чекає мотиваційна зустріч з чемпіоном Олімпійських ігор, українським спортсменом і політиком, борцем греко-римського стилю, багаторазовим чемпіоном світу та Європи, заслуженим майстром спорту України та депутатом ВРУ Жаном Беленюком. Спеціально для наших гостей Жан проведе майстер-клас, поділиться дієвими, але водночас простими у виконанні вправами для відновлення сил та енергії, розкаже про свій чемпіонський шлях успіху та поєднання спортивних перемог з політичною діяльністю.

По закінченню вебінару на Вас чекає вікторина з розіграшем цінних подарунків.

Першим 20 зареєстрованим учасникам ми відправимо корисні презенти. Тож, не зволікайте з реєстрацією!

Залишились питання – звертайтесь!

Kseniya.Nefedova@it-integrator.ua, +380 67 964 81 00

Інші заходи

03.04.2024
Cisco XDR – ефективне та фінансово оптимальне рішення для комплексного і проактивного кіберзахисту організації
Детальніше
09.02.2024
Перший благодійний Media Book&Tech Lunch
Детальніше

    Бажаєте

    надіслати

    запит?
    *Політика конфіденційності