“IT-Integrator” is the largest developer
and a provider of IT solutions for corporate
and public sectors
in Ukraine.

09.02.2024

Media Book&Tech Lunch

Registration for the event

14 лютого команда ІТ-Інтегратор запрошує представників ЗМІ, що висвітлюють технологічні та гуманітарні новини в Україні, на дружній Media Book&Tech Lunch, який відбудеться з 11 до 13 години в безпечному просторі Гуманітарного ресторану «Мафія» на Хрещатику.

Широко підтримуючи культурні та освітні ініціативи, що промотують українську мову та літературу серед дітей та дорослих, на даному заході компанія ІТ-Інтегратор звітуватиме про результати та перебіг власних національних та міжнародних гуманітарних та волонтерських проєктів, присвячених темам освіти та культури.

З нагоди Міжнародного дня дарування книг, що символічно відзначається 14 лютого 2024 – в залі події також відбудеться благодійна передача книг до проєкту «Добраніч», що ЗБИРАЄ КНИГИ для понад 1 мільйона маленьких українців, які рятуються від війни за кордоном та без україномовного читання щодня втрачають зв’язок з рідною мовою та Батьківщиною.

Під час пресзаходу журналісти також матимуть можливість ознайомитися з актуальним рішенням компанії ІТ-Інтегратор робочою станцією Prime PC для ЗВО та навчальних центрів з підготовки операторів БПЛА з використанням VR-технологій.

В програмі події передбачена фото- і відеозйомка та інтерв’ю з керівниками проєктів, а також приєднання нових партнерів з ІТ та державного сектору до діючих ініціатив.

Акредитація ЗМІ або pr@it-integrator.ua.

До зустрічі в залі події!

Other measures

09.02.2024
Media Book&Tech Lunch
View more
15.10.2023
Gender diversity in cyber security: realities and opportunities for women in Ukraine
View more

    Do you want

    send

    request?
    *Privacy Policy