“ІТ-Інтегратор” — найбільший розробник
і постачальник IT-рішень для корпоративного
і державного секторів
в Україні.

Data Science: наші послуги з обробки даних допомагають у прийнятті обґрунтованих рішень. Ми використовуємо вдосконалену аналітику та машинне навчання, щоб знайти приховані закономірності, оптимізувати процеси та розкрити нові можливості.

Machine Learning: команда ІТ-Інтегратор створює інтелектуальні системи, які підвищують продуктивність і адаптуються до змінного середовища. Від рекомендаційних систем до прогнозної аналітики, кастомні рішення автоматизують процеси та забезпечують персоналізований досвід.

Natural Language Processing: від аналізу настроїв і мовного перекладу до розробки чат-ботів і резюмування тексту, наші NLP-рішення революціонізують бізнес, покращуючи взаємодію з клієнтами, автоматизуючи взаємодію та отримують цінну інформацію з неструктурованих текстових даних.

Computer Vision: завдяки нашим послугам CV програмне забезпечення аналізує візуальні дані, забезпечуючи автоматизацію, безпеку та розширену реальність. Від виявлення об’єктів до розпізнавання зображень ми стимулюємо ефективність та інновації у різних областях.

Chatbot Development: наші спеціалісти надають компаніям можливість отримати інтелектуальних віртуальних помічників, які взаємодіють з користувачами, оптимізуючи спілкування, підвищуючи рівень залучення користувачів і ефективність у різних каналах.

Facial Recognition: ми використовуємо технологію Facial Recognition, щоб розробляти надійні рішення для контролю доступу та персоналізації взаємодії з користувачем. Наші рішення гарантують неперевершену точність, надійність і продуктивність.

Наші рішення базуються на продуктах провідних світових виробників:

    Бажаєте

    надіслати

    запит?
    *Політика конфіденційності