“ІТ-Інтегратор” — найбільший розробник
і постачальник IT-рішень для корпоративного
і державного секторів
в Україні.

Запорізький аеропорт обладнано відеосистемою термоконтролю

КП "Міжнародний аеропорт Запоріжжя" - міжнародний аеропорт міста Запоріжжя, який має дві злітно-посадочні смуги. Працює в цілодобовому режимі та відноситься до категорії регіональних аеропортів України класу "B". Розташований в межах міста на відстані близько 15 км від центральної частини Запоріжжя. Пасажиропотік аеропорту в 2020 році склав 326 тис. чоловік.

В КП “Міжнародний аеропорт Запоріжжя” встановили інтелектуальну відеосистему вимірювання температури. Підрядником проєкту виступила компанія “ІТ-Інтегратор”. Система здійснює безконтактний термальний скринінг та визначає наявність маски на обличчі пасажирів.

Зображення з п’яти інтелектуальних термальних камер Mobotix виводиться на монітори диспетчерських пунктів відеонагляду та медичного персоналу.

Камери налаштовані для вимірювання температури в області слізного каналу, адже тут температура найбільш наближена до внутрішньої температури тіла людини. За інформацію представників аеропорту, схоже обладнання вже працює в новому аеропорту Стамбулу та в міланському Мальпенса.

Руслан Артемов, заступник директора аеропорту з IT: “У випадку виявлення відхилення від заданої температури чи відсутності захисної маски камера видає звуковий та візуальний сигнал, що слугують сповіщенням для службового персоналу та є приводом для додаткової перевірки людини, що входить в приміщення аеропорту. З автоматизованою системою для термального скринінгу ми досягли бажаної пропускної здатності входів в аеропорт під час пандемії. В потоці ми можемо виміряти температуру до 20 людей одночасно. Ми отримали гнучке та кібербезпечне комплексне рішення німецької якості”.

Дмитро Пастушок, директор східного регіонального управління, лідер напрямку Smart & Safe City “ІТ-Інтегратор”: “Відеосистема дозволяє проводити відеозапис сканування всіх пасажирів. Всього ми обладнали аеропорт 5 комплектами камер з тепловізорами які визначатимуть температуру об’єктів у діапазоні від 30 до 45 градусів. Ми впевнені, що це технологічне рішення зможе суттєво підвищити безпеку та захищеність пасажирів нашого аеропорту в умовах пандемії”.

 

Договір на  постачання  обладнання уклали 6 січня. Таким чином, спеціалісти “ІТ-Інтегратор” впровадили систему менше, ніж за 4 місяці з моменту підписання договору.

    Бажаєте

    надіслати

    запит?
    *Політика конфіденційності