“ІТ-Інтегратор” — найбільший розробник
і постачальник IT-рішень для корпоративного
і державного секторів
в Україні.

Інфраструктура для нового офісу Capgemini Engineering у Львові

Команда Capgemini Engineering — це понад 52 000 інженерів та науковців у більш ніж 30 країнах, які працюють над проєктами у космічній та аеро-індустріях, автомобілебудуванні, телекомунікаціях, енергетиці, lifesciences, логістиці, обороні, сферах виробництва та споживання, програмного забезпечення та мережі інтернет.

На замовлення компанії Capgemini Engineering “ІТ-Інтегратор” завершив роботи з розгортання ряду інженерних та технологічних систем в офісному приміщенні комплексу Viking Park у Львові, серед яких структурована кабельна мережа, бездротова мережа Wi-Fi, система відеонагляду та контролю доступу.

Сучасні технології, комфортна територія, продуктивна інфраструктура – все це об’єднано в організованому робочому просторі, який забезпечує безперебійну та безпечну роботу для працівників Capgemini Engineering.

Замовник ретельно підійшов до проєктування майбутнього розміщення робочих місць для свого персоналу, кількість яких за планом становила 250 шт. Розгортання СКС було реалізовано на базі компонентів й обладнання Panduit та OBO Bettermann. Як вимагає ергономіка сучасного офісного простору, основні кабельні траси прокладені під фальш підлогою в металевих перфорованих лотках. Після проведених монтажних робіт інженерною командою “ІТ-Інтегратор” здійснено вимірювання кабельних ліній з відображенням у відповідних протоколах, підготовку виконавчої документації, її погодження та передачу замовнику для подальшої експлуатації.

В рамках проведених робіт нові сегменти СКС відповідають вимогам діючих стандартів, а саме:

 • ISO /IEC 11801 – телекомунікаційні системи
 • ДСТУ ISO/IEC 11801 – інформаційні технології
 • ANSI/TIA/EIA-568-B – телекомунікаційні кабельні системи комерційних приміщень
 • EN 50310-2016, EN 50173, EN 50174 та EN 50600 – вимоги до кабельних систем

У відповідності до бізнес-задач замовника додатково було змонтовано кабельні лінії (категорії 6а U/FTP) для підключення обладнання відеоконференцзв’язку в переговорних кімнатах офісу.

Розгорнута в приміщенні мережа Wi-Fi охоплює 21 точку доступу з двома швидкісними портами по 10 Gbps кожна. Ця система забезпечує безпровідним доступом до мережі Інтернет площу 1500 м².

Реалізована система контролю та управління доступом до приміщень різного призначення налічує в результаті робіт 14 точок. Ця система була побудована та запущена на основі ІР рішення виробника Suprema, який відомий у світі технологіями біометрії, обліку робочого часу та контролю доступу.

Система відеонагляду була побудована на основі кабелю категорії 6а U/FTP та налічує 16 камер спостереження.

Тарас Максимович, Senior Systems Engineer, IT Department Capgemini Engineering: “Ми успішно реалізували завдання запуску нашого нового офісу у співпраці з командою “ІТ-Інтегратор” – Львів. Це вже не перший наш досвід взаємодії, тому, як і очікувалося, весь комплекс робіт з демонтажу та монтажу, запуску та налагодження був виконаний якісно та вчасно. Сьогодні системи працюють стабільно, вони не тільки допомагають нам здійснювати контроль і забезпечувати безпеку на об’єкті, але й також дозволяють аналізувати й оптимізувати різні робочі процеси”.

Олег Катола, директор західного регіонального управління та філії у Львові, “ІТ-Інтегратор”: “Наша команда багато років системно співпрацює з філіями Capgemini Engineering в різних містах України, зарекомендувавши себе надійним постачальником IT-проєктів різного напрямку та масштабу. Ми раді знову стати корисними та допомогти власною експертизою у розвитку компанії, яка створює передові технології для замовників по всьому світу”.

  Бажаєте

  надіслати

  запит?
  *Політика конфіденційності