“ІТ-Інтегратор” — найбільший розробник
і постачальник IT-рішень для корпоративного
і державного секторів
в Україні.

“Січовий колегіум” оснащено новим обладнанням для STEM-лабораторії

Комунальний заклад "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Січовий колегіум" створений у 1992 році. Знаходиться під опікою національного університету "Києво-Могилянська академія". Колегіум відтворює та оновлює через систему навчально-виховних студій соціально-педагогічні традиції козацтва. В основу роботи закладу покладена ідея національного виховання еліти нації та підготовка дітей до самостійного життя.

“ІТ-Інтегратор” виступив в ролі постачальника обладнання для шкільної техно-лабораторії (STEM-лабораторії) “Січового колегіуму” в Запоріжжі.

Третій навчальний рік поспіль школярі цього закладу мають можливість працювати з комплектами електроніки — програмованими електронними модулями та 3D-принтерами, адже саме STEM-підхід допомагає навчити дитину жити в реальному світі, який надзвичайно швидко змінюється і в якому все пов’язано між собою.

 

Тепер за допомогою обладнання STEAM-лабораторії разом зі своїми наставниками учні розвивають навички моделювання, конструюють, вивчають робототехніку та програмують роботів Codey Rocky, Micro:bit BBC та Lego MINDSTORMS, працюють над STEM-проєктами “SMART-місто”, “Дихання — основа життя”, “Розумний будинок”, інтегрованими проєктами з математики, фізики, біології, мистецтва. В той же час вивчають природничі дисципліни, проводячи досліди за допомогою власноруч виготовлених моделей та приладів, створюють моделі та друкують їх на шкільному 3D-принтері.

“Завдяки співпраці над обладнанням STEM-лабораторії та методичній підтримці “ІТ-Інтегатор”, викладачі колегіуму змогли змінити погляд на сучасне навчання, зробити акцент на практичних здібностях, навичках роботи у команді. Запускаючи STEM-лабораторії, ми отримали не лише обладнання для інтегрованого вивчення STEAM-дисциплін, а й програмне забезпечення, сервісну підтримку, посібники й тренінги для вчителів”, – говорить Ольга Аджимян, вчителька інформатики, координаторка STEM-проєктів запорізької школи-інтернату “Січовий колегіум”.

 

    Бажаєте

    надіслати

    запит?
    *Політика конфіденційності