“ІТ-Інтегратор” — найбільший розробник
і постачальник IT-рішень для корпоративного
і державного секторів
в Україні.

Prime PC – надійний партнер для підприємств критичної інфраструктури України

Prime Computers – український виробник персональних комп’ютерів, що вже понад 20 років забезпечує надійною та функціональною технікою найбільші підприємства та організації в Україні. Виробництво комп’ютерної техніки Prime є виробничим підрозділом найбільшого в Україні системного інтегратора компанії "ІТ-Інтегратор".

Якісна комп’ютерна техніка є критично важливою для підприємств, які забезпечують життєдіяльність нашої країни – енергетики, транспорту, водопостачання, зв’язку та фінансів. Тут технічне обладнання має працювати безперебійно 24/7, навіть у разі непередбачених обставин, обробляти великі обсяги даних, використовувати програми та додатки, забезпечувати надійність, безпеку та ефективність роботи всіх систем.

 

Оцінивши власні сили, навесні 2023 року компанія Prime PC взяла участь у відкритому тендері одного з енергетичних підприємств щодо постачання специфічного технічного обладнання – машин для обробки даних.

Цей проєкт став неабияким викликом для команди Prime PC, оскільки необхідне обладнання виготовлялось лише одним виробником. Проте інженерно-технічні фахівці Prime змогли розробити та запропонувати унікальну технічну конфігурацію, яка відповідає всім вимогам замовника, є в наявності та при цьому має нижчу ціну, ніж в ексклюзивного виробника.

Як результат, в рамках проєкту було виготовлено робочі станції форматів Middle Tower та Mini Tower на базі процесора Intel Core i5. В процесі збірки були також використані компоненти провідних світових виробників: Asus, Micron, Advantech. Попри значні складнощі з міжнародною логістикою комплектуючих, всі вони були отримані вчасно, що дало змогу вкластися в доволі обмежені критичні терміни виробництва.

При виконанні цього замовлення дуже важливо було також зважати на питання кібер- та фізичної безпеки, які стоять на порядку денному  у підприємств критичної інфраструктури. Саме тому, частина замовлення була спроєктована та виконана у Mini формфакторі системного блоку, що має перевагу у забезпеченні фізичної безпеки техніки, яку в разі загрози можна легко забрати з собою та зберегти вкрай важливі дані.

Андрій Блощинський, директор з виробництва Prime PC: “Ми раді співпраці з підприємством критичної інфраструктури України. Ми цінуємо довіру до нашої компанії та продукції. Наша команда змогла підібрати комплексне рішення згідно з запитом. Це було складним викликом, але ми успішно його подолали! Я вкотре впевнився, що наша команда високопрофесійних фахівців може реалізувати проєкт будь-якої складності на вищому рівні. Я пишаюсь нашим колективом і вдячний інженерно-технічним фахівцям за таку професійну роботу”.

 

Компанія Prime PC є лідером у своєму сегменті на українському ринку виробництва ПК і техніки та прагне покращувати свої позиції. Найближчим часом компанія планує розширити модельний ряд мінікомп’ютерів і моноблоків, щоб і надалі працювати для своїх клієнтів та випускати найкращу українську техніку для будь-яких потреб.

Крім того, Prime PC готова якісно та оперативно виконувати замовлення державних та комерційних підприємств на деокупованих територіях щодо постачання комп’ютерної техніки та відновлення роботи українських компаній, що вже практично реалізується, наприклад, в проєктах для незламного Херсону.

Також Prime PC виконує роботи з оновлення ПК, встановлення операційної системи та додаткового програмного забезпечення згідно з вимогами замовника, а також допомагає повністю оснащувати українські підприємства, які виїхали до країн ЄС, виготовляючи та доставляючи власним транспортом будь-які партії надійних та сучасних українських ПК для роботи, навчання та бізнесу.

    Бажаєте

    надіслати

    запит?
    *Політика конфіденційності