“ІТ-Інтегратор” — найбільший розробник
і постачальник IT-рішень для корпоративного
і державного секторів
в Україні.

“ІТ-Інтегратор” модернізував диспетчерську інфраструктуру ДТЕК Київські електромережі

ДТЕК Київські електромережі працює в Києві та обслуговує понад 1,2 млн клієнтів. Це практично всі жителі й підприємства столиці. За рік компанія передає понад 8,9 млрд кВт-год електроенергії

“ІТ-Інтегратор” модернізувала IT-інфраструктуру центральної диспетчерської Києва ДТЕК Київські електромережі. В рамках проєкту вперше в Україні професійні монітори Samsung Odyssey G9 використовуватимуться для цілодобового онлайн-моніторингу.

 

Оператор систему розподілу електроенергії ДТЕК Київські електромережі працює в Києві та обслуговує понад 1,2 млн клієнтів. Це практично всі мешканці й підприємства столиці. Диспетчерській центр підприємства координує роботу всієї електромережі столиці. Диспетчери працюють за змінним графіком цілодобово, обладнання працює в режимі 24х7х365, в режимі реального часу.

При цьому робоча зміна диспетчерів триває 12 годин. Саме тому для підприємства було дуже важливо модернізувати робочі місця та облаштувати їх якомога якіснішими та сучасними моніторами, які дозволяють співробітникам тривалий час з комфортом для очей працювати з моніторами та безперервно контролювати стан всіх критичних енергетичних об’єктів.

В рамках проєкту модернізації центру спеціалісти “ІТ-Інтегратор” обладнали робочі місця диспетчерів 16-ма новими сучасним моніторами Samsung Odyssey G9 з вигнутими екранами. Особливість цього професійного геймерського монітору полягає в тому, що діагональ дисплея в нього 48.9″ та він може замінити 2-3 звичайних пристроя. За інформацією виробника, вигнутість екрана з радіусом кривини 1000R повністю відповідає кривині кришталика очей людини, що забезпечує максимальний реалізм зображення й комфорт для зору. Також на робочих місцях диспетчерів були встановлені 16 моніторів Samsung з діагоналлю 32”.

Нові монітори дозволили замінити 2-3 застарілих пристрої на кожному робочому місці, завдяки тому, що вони дозволяють постійно мати кілька повноцінних робочих вікон на одному пристрої, що набагато зручніше ніж працювати на декількох моніторах.

Також в рамках проєкту спеціалісти “ІТ-Інтегратор” розгорнули нову відеостіну для центрального диспетчерського центру. Вона змонтована з 15 професійних ЖК-панелей Samsung з діагоналлю 55″ з рамкою товщиною 0,44 мм, які без стиків формують єдиний екран з розподільчою здатністю 9600 х 3249 пікселей. На стіні в режимі реального часу відображається актуальна інформація про стан всіх основних об’єктів високовольтної електромережі.

“ІТ-Інтегратор” вже багато років співпрацює з найбільшими енергетичними компаніями країни, в тому числі й з ДТЕК Київські електромережі. Цей проєкт дуже важливий для нас, тому що це перший в Україні кейс використання професійних геймерських моніторів Samsung масштабним промисловим холдингом. Ми впевнені, що диспетчери підприємства, зможуть повною мірою оцінити зручність та якість цих моніторів. Прогнозуємо, що невдовзі такий нестандартний профіль використання практикуватимуть корпоративні замовники не тільки зі сфери енергетики, але і з інших галузей”, — коментує віцепрезидентка “ІТ-Інтегратор” Надія Омельченко.

    Бажаєте

    надіслати

    запит?
    *Політика конфіденційності