“ІТ-Інтегратор” — найбільший розробник
і постачальник IT-рішень для корпоративного
і державного секторів
в Україні.

Місто Богодухів приєдналося до системи Safe City

Богодухів – адміністративний центр Богодухівської громади Харківської області, розташований у північно-західній частині Харківської області на берегах річки Мерло. Постановою Кабінету Міністрів України від 26 липня 2001 року № 878 місто Богодухів занесено до списку історичних населених місць України.

Ще одне українське місто звітує про перші результати на шляху до розбудови інноваційної громади, технологічного та безпечного середовища для життя своїх містян.

Мова йде про чергове спільне досягнення місцевої влади Богодухова Харківської області та компанії “ІТ-Інтегратор”, яка вже багато років працює над розробкою та впровадженням так званої концепції “Безпечне місто-Безпечна країна”.

Проєкт “Безпечне місто Богодухів” передбачає комплекс заходів, спрямованих на оснащення камерами відеоспостереження вулиць, транспортних розв’язок  та місць масового скупчення людей, накопичення відеоданих та, за необхідності, передача їх захищеними каналами до відповідних служб з метою реагування.

На етапі проєктування системи була проведена консультативна співпраця з органами правопорядку, в тому числі з поліцією, першочерговим завданням якої є попередження та швидке розкриття правопорушення.

До складу технічного рішення увійшло встановлення 70 відеокамер Uniview на в’їздах та по території міста, програмне забезпечення для розпізнавання автомобільних номерів Вежа, що інтегрується з програмно-апаратними засобами МВС, монітори, реєстратори, серверна стойка та ін. Завдяки побудованій містом структурованої кабельної мережі на основі ВОЛЗ, з’явилась можливість у майбутньому реалізувати різноманітні сучасні проєкти, інтегровані в нову систему, а також під’єднати до неї електронний документообіг та систему звернення громадян до влади “Електронний мер”.

Uniview – одиніз лідерів в області ІР-відеонагляду. У 2018 році компанія посіла 4 місце на світовому ринку в своєму напрямку. Від конкурентів її відрізняє одночасне поєднання показників потужності, гнучкості та простоти управління, разом з високим рівнем інформаційної безпеки каналів передачі даних та широкими можливостями масштабування.

На засіданні виконавчого комітету Богодухівської міської ради міський голова Володимир Бєлий проінформував, що камери, які встановлені поки що тільки у Богодухові, забезпечують якісне відеоспостереження із розпізнаванням номерних знаків автомобілів та при необхідності сигналізують до спецорганів.

“Відтепер, у разі скоєння правопорушень, нікому не вдасться уникнути відповідальності. На цьому ми не зупинимося і будемо розвивати цей напрямок і надалі. Безпечним повинно бути не тільки місто, а й уся громада”, – наголосив міський голова.

Про подальший розвиток проекту “Безпечне місто” виконавчий комітет Богодухівської міської ради обіцяє звітувати на офіційному веб-сайті міської ради після їх оприлюднення у встановлений законодавством термін.

Дмитро Пастушок, директор східного регіонального управління, “ІТ-Інтегратор”: “Безпека – це перше питання на шляху відбудови відповідального суспільства. Адже встановлення на вулицях сучасних засобів відеоконтролю не тільки підвищує відповідальність у разі настання інцидентів, але й працює на їх упередження. Проект був реалізований за 3 місяця, при активній підтримці Харківської обласної ради і є чудовим прикладом для інших громад та регіонів України, як розпочати відбудову безпечних міст при невеликих бюджетах”.

    Бажаєте

    надіслати

    запит?
    *Політика конфіденційності