“ІТ-Інтегратор” — найбільший розробник
і постачальник IT-рішень для корпоративного
і державного секторів
в Україні.

“ІТ-Інтегратор” розпочав реалізацію проєкту “Безпечне місто” у Кременчуці

Кременчук — місто обласного підпорядкування в Полтавській області України, адміністративний центр Кременчуцького району. За показником кількості населення посідає 29 місце в Україні та входить до списку історичних населених місць нашої держави.

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету повідомляє, що у Кременчуці розпочато реалізацію проєкту “Безпечне місто”. Виконавцем робіт виступає компанія “ІТ-Інтегратор”.

 

Минулого року Кременчук брав участь у Всеукраїнському громадському бюджеті Полтавської області з проєктом “Безпечне місто”. Завдяки небайдужості містян, які взяли активну участь у голосуванні, кременчуцький проєкт здобув перемогу і місто отримає кошти з державного бюджету на його впровадження.

Проєкт “Безпечне місто” передбачає комплекс заходів, спрямованих на оснащення камерами відеоспостереження вулиць, транспортних розв’язок  та місць масового скупчення людей.  У  місті  також  буде створено ситуаційний центр, куди надходитиме інформація з відеокамер.  За ситуаціями та подіями, що відбуваються в Кременчуці,  можна буде стежити  в онлайн режимі.

Наразі  триває реалізація цього проєкту. Камери відеоспостереження встановлюють у  закладах загальної середньої освіти. Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко зазначає, що завдяки проєкту “Безпечне місто” Кременчук дійсно стане  безпечнішим, адже відеокамери будуть встановлені в усіх школах, на проблемних перехрестях міських доріг, на в’їздах і виїздах з міста та інших громадських місцях. Він говорить, що  побачити,  як впроваджуються ці технології, можна буде вже до кінця цього року. Завдяки системі відеоспостереження у місті вестиметься відеофіксація та реєстрація подій, які відбуваються навколо, інформація передаватиметься до ситуаційного центру, де прийматиметься рішення щодо відповідного реагування. У разі необхідності відбуватиметься взаємодія з правоохоронцями, працівниками МНС чи медиками. Це сприятиме зниженню кількості надзвичайних ситуацій, правопорушень, загибелі та травматизму людей, а також підвищенню рівня розкриття злочинів.

Валентин Герасимович, керівник проєкту “Безпечне місто Кременчук”, компанія “ІТ-Інтегратор”: “Вже не перший рік наша компанія демонструє конкретні досягнення та результати у розвитку українських міст та впровадженні інновацій, технологій безпеки та мобільності з метою підвищення захищеності українських міст та комфорту наших громадян. Для Кременчука – це тільки початок, який має стати вірним шляхом до розбудови сучасного та безпечного міста для всієї громади. Сподіваємось, що інші міста нашого регіону та країни загалом також звернуть увагу на нагальні потреби людей, для яких безпека та комфорт стоять у пріоритеті”.

 

    Бажаєте

    надіслати

    запит?
    *Політика конфіденційності