“ІТ-Інтегратор” — найбільший розробник
і постачальник IT-рішень для корпоративного
і державного секторів
в Україні.

INDUSTRIAL INTERNET OF THINGS (IIOT)

Надіслати запит

Компанія “ІТ-Інтегратор” пропонує рішення Industrial Internet of Things (IIoT) на базі найпопулярнішого бездротового стандарту передачі даних LoRaWAN.

Популярність цього стандарту обумовлена використанням не ліцензованого частотного діапазону, що забезпечує мережеву передачу даних на великі відстані та одночасно може обслуговувати велику кількість малопотужних промислових абонентських пристроїв з використанням звичайних елементів електроживлення в автономному режимі до 10 років.

Ці переваги забезпечують можливість надавати сучасні послуги набагато дешевше порівняно з такими конкуруючими технологіями як NB-IoT/3G/LTE, що може бути використано в багатьох галузях для розуміння потреб споживачів в режимі реального часу, підвищення оперативності, миттєвого поліпшення якості машин і систем, оптимізації операцій і пошуку інноваційних методів роботи по цифрових трансформаціях сучасних підприємств.

 

Усі рішення можуть бути реалізовані в рамках нашої IIoT спеціалізації на базі технологічних рішень компаній Cisco Systems.

НАШІ РІШЕННЯ БАЗУЮТЬСЯ НА ПРОДУКТАХ ПРОВІДНИХ СВІТОВИХ ВИРОБНИКІВ:

Продукти та рішення:

    Бажаєте

    надіслати

    запит?
    *Політика конфіденційності