“ІТ-Інтегратор” — найбільший розробник
і постачальник IT-рішень для корпоративного
і державного секторів
в Україні.

Персональні комп’ютери для GIZ

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH – Німецьке товариство міжнародного співробітництва, сфера діяльності якого охоплює різноманітні напрями - від підтримки економічного розвитку та сприяння зайнятості до енергетики, охорони довкілля та забезпечення миру та безпеки.

Український бренд комп’ютерної техніки Prime PC виготовив 400 сучасних ПК лише протягом кількох робочих днів в найважчих умовах блекауту на початку 2023 року та готовий до роботи за будь-яких обставин осінньо-зимового сезону 2023-2024.

У січні 2023 року компанія Prime PC виконала замовлення на постачання 400 персональних комп’ютерів для представництва Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) у Києві. Для збірки використовувались комплектуючі та рішення від світових виробників ASUS, Crucial від Micron Technology, Advanced Micro Devices (AMD), DELL та ліцензійне програмне забезпечення. Також надано максимальну гарантійну підтримку терміном на 3 роки та організовано логістику до складу замовника.  Весь процес виконання замовлення зайняв лише кілька календарних тижнів, враховуючи новорічний період та ускладнюючі зовнішні фактори – блекаути, перебої з електроенергією, труднощі з організацією логістики комплектуючих з-за кордону та інше.

Prime PC неодноразово постачав комп’ютерну техніку GIZ, проте символічно дане замовлення стало найбільшим за весь період співпраці. Навіть під час війни виробництво продукції Prime PC триває у дві зміни, а логістичні комплекси у Києві та Львові готові до відвантаження за будь-яких умов. Компанія працює згідно систем управління якістю, інформаційної безпеки та екологічного менеджменту та сертифікована відповідно до стандартів ISO 9001:2015ISO/IEC 27001:2013 та ISO 14001:2015. Для підприємств та організацій Prime PC пропонує гнучкі умови співпраці, електронний документообіг та дотримання всіх закупівельних процедур. Окрім техніки, Prime PC пропонує послуги з налаштування та обслуговування – від завантаження операційної системи та необхідного ПЗ до модернізації техніки та сервісної підтримки.

Андрій Блощинський, директор з виробництва Prime PC: “Ми неабияк цінуємо співпрацю з вітчизняними та міжнародними партнерами, які обирають нас знову і знову. Команда Prime PC злагоджено працює вже багато років. Наші професійні навички дозволяють нам приймати складні ситуації з холодним розрахунком, а кожен виклик інтерпретувати як можливість для росту. Ми вдячні GIZ за довіру! Незалежно від труднощів воєнного часу, наша команда продовжує наполегливо працювати, щоб забезпечити якісне і своєчасне виконання всіх замовлень.”

Prime Computers – український виробник персональних комп’ютерів, що є підрозділом найбільшого в Україні системного інтегратора компанії “ІТ-Інтегратор” та вже понад 20 років забезпечує надійною та функціональною технікою найбільші підприємства та організації в Україні.

    Бажаєте

    надіслати

    запит?
    *Політика конфіденційності