“ІТ-Інтегратор” — найбільший розробник
і постачальник IT-рішень для корпоративного
і державного секторів
в Україні.

Впровадження системи відеоспостереження для розподільчого центру мережі магазинів EVA

Лінія магазинів EVA – найбільша національна мережа магазинів краси та здоров’я, що пропонує широкий асортимент товарів декоративної косметики, парфумерії, товари по догляду за обличчям та тілом, біжутерію, аксесуари, побутові товари, а також товари по догляду за малюками. Шість років поспіль компанія EVA не залишає лідерські позиції, отримуючи нагороду Національної премії України Retail Awards "Вибір споживача". За 16 років компанія зросла до 835 магазинів по всій території України, представила більш ніж 30 000 асортиментних позицій, а також започаткувала 37 власних торгових марок.

“ІТ-Інтегратор” впровадив комплексну систему охоронного відеоспостереження для складів інтернет-магазину компанії “РУШ” (торговельна мережа EVA).

Проєкт був реалізований на базі розподільчого центру мережі в м. Бровари. В його рамках компанія встановила 240 IP-камер Hikvision, що забезпечують цілодобову охорону об’єкту.

Завдання забезпечити об’єкт системою відеоспостереження стояло перед мережею в рамках проєкту з організації майданчика власного інтернет-магазину.

“Ми успішно реалізували його у співпраці з компанією “ІТ-Інтегратор”, фахівці якої здійснили інсталяцію камер спостереження та прокладання структурованої кабельної мережі. Це вже не перший наш досвід взаємодії, тому, як і очікувалося, весь комплекс робіт з монтажу, запуску та налагодження був виконаний якісно та вчасно. Сьогодні система працює стабільно. Вона не тільки допомагає нам здійснювати контроль і забезпечувати безпеку на об’єкті, але також дозволяє аналізувати й оптимізувати різні робочі процеси,” – коментує заступник директора департаменту безпеки роздрібної торгівлі лінії магазинів EVA Володимир Чорногор.

“Наша компанія вже багато років системно співпрацює з найбільшими рітейл-мережами країни та реалізує для них різноманітні IT- та інженерні проєкти. А напрямок систем відеонагляду є одним з пріоритетних для нас, тому нам дуже приємно, що реалізація цієї комплексної системи дозволить мережі EVA забезпечити безпеку такого перспективного напрямку, як онлайн-торгівля,” – коментує Надія Омельченко, віцепрезидентка “ІТ-Інтегратор”.

Проєкт впровадження комплексної системи охоронного відеоспостереження для мережі EVA став переможцем категорії “Наймасштабніший проєкт у сфері систем відеонагляду” на цьогорічній конференції “Найкращі проєкти відеоспостереження та СКС”, яку організовує профільне видання “Сети и Бизнес”.

 

    Бажаєте

    надіслати

    запит?
    *Політика конфіденційності