“ІТ-Інтегратор” — найбільший розробник
і постачальник IT-рішень для корпоративного
і державного секторів
в Україні.

“ІТ-Інтегратор” впровадив рішення для змішаного навчання у “МІМ-Київ”

Бізнес-школа МІМ-Київ заснована у 1989 році – найдовше представлена на ринку бізнес-освіти серед бізнес-шкіл не лише України, а й усього СНД. Її перша програма Executive MBA з'явилася в 1989 році, а середньострокові програми розвитку управлінського персоналу PMD у 2001 році. Сьогодні МІМ-Київ пропонує програми, спрямовані на різні потреби слухачів – від програми для вищого управлінського персоналу до спеціалізованих програм з фінансів, маркетингу, ефективного лідерства та інші.

Компанія “ІТ-Інтегратор” впровадила комплекс сучасного інтерактивного обладнання для змішаного навчання у одній з найвідоміших бізнес-шкіл країни – “МІМ-Київ”. Комплекс складається із сучасних мультимедійних дошок Newline, ПК та програмного забезпечення для навчання. Дистриб’ютором обладнання виступила компанія AV-PRO.

 

Після запровадження карантину навчання в “МІМ-Київ” відновилося в онлайн-форматі. Вперше за 32 роки діяльності школа зіткнулася з об’єктивними обмеженнями у невіддільних складових навчального процесу: живому спілкуванні, дискусіях, груповій роботі. Нові виклики підштовхнули керівництво бізнес-школи до необхідності пришвидшувати розвиток технологічної бази. Менеджмент розумів, що карантинні обмеження триватимуть довго і тому школа має знайти технологічні рішення, які дозволять зробити навчальний процес в режимі онлайн максимально ефективним. Для реалізації проєкту був обраний технологічний партнер бізнес-школи – компанія “ІТ-Інтегратор”.

Завдяки новому обладнанню, студенти мають змогу повноцінно здобувати нові знання та навички з будь-якої точки світу, брати участь у дискусіях та бізнес-симуляціях онлайн.

“Сучасні технології за останні 1,5 роки стали неодмінним інструментом навчального процесу. Студенти бізнес-школи – це бізнесмени й менеджери, які поєднують роботу і навчання. Для них формат онлайн- та змішаної освіти – це одночасно і зручність, і необхідність. Сьогодні лідери освітньої індустрії охоче впроваджують такі форми навчання. Запустити онлайн – це просто, але для цього заклад має забезпечити себе якісним і надійним обладнанням”, – коментує віцепрезидентка “ІТ-Інтегратор” Надія Омельченко.

“Ми інвестуємо в обладнання тому, що ми розуміємо, що сучасний освітній процес неможливий без нього. Звісно, якість освіти – це в першу чергу викладачі та слухачі. Але, з іншого боку, без якісного обладнання сьогодні неможливий якісний навчальний процес та комбіноване, онлайн+офлайн навчання”, – коментує президентка Бізнес-школи “МІМ-Київ” Ірина Тихомирова.

“МІМ-Київ” завжди ретельно ставилася до оновлення своєї технічної бази. Бізнес-школа вже не вперше обирає продукцію бренду Newline – одного найвідоміших виробників у сфері інтерактивних навчальних технологій.

Реалізація проєкту безумовно зробить навчання в бізнес-школі більш комфортним та ефективним.

Детальніше про проєкт дивіться в нашому відео. 

    Бажаєте

    надіслати

    запит?
    *Політика конфіденційності