“ІТ-Інтегратор” — найбільший розробник
і постачальник IT-рішень для корпоративного
і державного секторів
в Україні.

Програмно-визначальні мережі (SDN-рішення)

Надіслати запит

Оскільки кількість користувачів, пристроїв і розподілених програм зростає, мережеве середовище стає експоненціально складнішим, що відповідним чином збільшує вартість підтримки такої мережі. Тому в пошуках ефективного використання ресурсів дійшли до рішення SDN.

SDN — це архітектура, розроблена, щоб зробити мережу більш гнучкою та легшою в управлінні. SDN централізує керування шляхом абстрагування площини керування від функції пересилання даних у дискретних мережевих пристроях.

Рішення SDN вже отримав широке поширення в центрах обробки даних (64%), глобальних мережах (58%) і мережах доступу (40%).

Особливості та переваги:

 • Спростить операції — створюйте програмовані мережі , які автоматично виявляють і автоматично налаштовують інтерфейси та комутатори;
 • Швидше усунення несправностей — покращуйте працездатність мереж за допомогою мережевої аналітики , машинного навчання та прогнозної статистики;
 • Поліпшення безпеки — розгорніть послідовний доступ без довіри у вашій мережі за допомогою сегментації на основі політики
 • Покращуйте свою інфраструктуру — створіть платформу для автоматизації керування життєвим циклом у доменах доступу, WAN і хмарних мереж.

SDN служить основоположним елементом комплексної  мережевої архітектури на основі намірів  (IBN). SDN обмежується автоматизованим наданням і налаштуванням. IBN перетворює орієнтовану на апаратне забезпечення мережу вручну на мережу, керовану контролером, яка фіксує бізнес-наміри та перетворює їх у політики, які можна автоматизувати та послідовно застосовувати в усій мережі. Мета полягає в тому, щоб мережа постійно відстежувала та коригувала продуктивність мережі, щоб допомогти забезпечити бажані бізнес-результати.

Мережі під керуванням контролерів у всіх доменах (включно з доступом, глобальною мережею, центром обробки даних і хмарою) співпрацюють і розширюють свої переваги в усьому підприємстві та допомагають втілити цифрову трансформацію в реальність.

Замкнута система IBN працює з наступними функціональними блоками для досягнення цілей або підтримки бізнес- чи ІТ-результатів, необхідних вашій організації.

 • Трансляція: захоплення та перетворення намірів у політики, за якими мережа може діяти.
 • Активація: встановлення цих політик у фізичній і віртуальній мережевій інфраструктурі за допомогою загальномережевої автоматизації.
 • Гарантія: використання аналітики та машинного навчання для постійного моніторингу мережі, щоб перевірити, чи застосовано бажаний намір і досягнуто бізнес-результатів.

«трансляція» і «гарантія» в IBN і ви можете автоматизувати повний життєвий цикл мережі тим самим постійно налаштовувати мережу під потреби бізнесу.

  Бажаєте

  надіслати

  запит?
  *Політика конфіденційності