“ІТ-Інтегратор” — найбільший розробник
і постачальник IT-рішень для корпоративного
і державного секторів
в Україні.

Локальні мережі

Надіслати запит

Існує тенденція не вважати мережу простим водопроводом — вважати, що єдиними міркуваннями щодо дизайну є розмір і довжина труб або швидкість і канали з’єднань, і відкидати решту як неважливу. Подібно до того, як сантехніка на великому стадіоні чи багатоповерховій будівлі розроблена з урахуванням масштабу, призначення, резервування, захисту від несанкціонованого втручання або відмови в експлуатації та здатності витримувати пікове навантаження, мережа вимагає подібного розгляду. Оскільки користувачі залежать від мережі для доступу до найважливішої інформації, необхідної їм для виконання своєї роботи, і для надійної передачі свого голосу чи відео, мережа повинна мати можливість забезпечувати стійкий, інтелектуальний транспорт. Надійний дизайн мережі також повинен включати універсальність, щоб задовольнити мінливі потреби організації.

Ось кілька ключових понять, до яких слід звернути увагу під час створення надійної та універсальної мережі. Мережа повинна бути:

 • Завжди працюючою та стійкою – готова до роботи в будь який момент часу.
 • Інтелектуальною — адаптація до мінливих потреб, виходячи за межі основних стандартів, використовуючи аналітичну інформацію про мережеву діяльність.
 • Безпечною — захист організації та її користувачів.

Розробка локальної мережі для кампусу не є універсальною пропозицією. Масштаб локальної мережі кампусу може бути таким же простим, як один комутатор і бездротова точка доступу на невеликій віддаленій ділянці або великий, розподілений комплекс із кількома будівлями з високою щільністю дротового порту та вимогами до бездротового зв’язку. Розгортання може вимагати дуже високої доступності для послуг, пропонованих мережею, з низьким допуском до ризику, або може існувати допуск для підходу виправлення у разі відмови з розширеними відключеннями служби для обмеженої кількості користувачів, які вважаються прийнятними. Вибір платформи для цих розгортань часто обумовлюється потребами в пропускній здатності мережі, пропонованих пристроях і мережевих можливостях, а також необхідністю відповідати будь-яким вимогам відповідності, важливим для організації.

  Бажаєте

  надіслати

  запит?
  *Політика конфіденційності