“ІТ-Інтегратор” — найбільший розробник
і постачальник IT-рішень для корпоративного
і державного секторів
в Україні.

Бездротові мережі Wi-Fi з сервісом геолокації та розширеною аналітикою

Надіслати запит

Цифровізація похитнула основи кожної галузі, змінивши економіку та переосмисливши бізнес-моделі. Компанії, які оцифровують, використовують дані про поведінку людей і речей для прийняття бізнес-рішень і як стратегічну перевагу перед конкурентами.

Однак, коли справа доходить до фізичного простору, підприємства відчувають сліпу зону даних. Існує обмежена видимість поведінки людей (відвідувачів, гостей, співробітників) і речей (датчиків, розумних пристроїв, активів), а також того, як люди та речі взаємодіють у певному просторі. Сучасна мережева інфраструктура може забезпечити більше, ніж підключення та усунути сліпу зону даних у вашому фізичному просторі.

Використовуючи  — потужну наскрізну хмарну платформу служб локації в приміщеннях, яка допомагає клієнтам досягати бізнес-результатів у великих масштабах, надаючи клієнтам дротового та бездротового зв’язку різноманітні послуги на основі місцезнаходження, включаючи аналітику місцезнаходження, бізнес-аналітику, інформацію про клієнтів управління досвідом, відстеження активів, безпека та відповідність вимогам, керування флотом Інтернету речей та хмарні API.

Забезпечивши єдину точку входу для всіх технологій визначення місцезнаходження та інтелекту через єдиний інтерфейс панелі інструментів і цим самим досягти повну цифрову інформацію про поведінку клієнтів без сліпих зон.

    Бажаєте

    надіслати

    запит?
    *Політика конфіденційності