“ІТ-Інтегратор” — найбільший розробник
і постачальник IT-рішень для корпоративного
і державного секторів
в Україні.

04.06.2024

Як в умовах сьогодення бізнес долає “кадровий голод” в ІТ-сфері та вирішує завдання технічного супроводу

Команда ІТ-Інтегратор надзвичайно цінує співпрацю та вдячна за позитивні відгуки про нашу роботу від клієнтів. Зокрема сьогодні ми раді поділитися з нашими читачами думкою нашого постійного партнера Sky Loft Hotel Kyiv by Rixwell International, опублікованою на сторінках ЕВА у травні 2024:

«Ми з командою спільним рішенням обрали зважений та максимально ефективний на сьогодні підхід – знайти надійного постачальника ІТ-послуг, який буде не обмежувати наші права у впливі на технічні процеси та водночас слугуватиме нам помічником у бізнесі. Всупереч багатьом факторам, сьогодні Sky Loft Hotel Kyiv by Rixwell разом з провідним міжнародним оператором та за підтримки нашого технічного партнера компанії ІТ-Інтегратор продовжує надавати клієнтам бездоганні пропозиції та європейський рівень обслуговування», – розповідає Тетяна Петрович, генеральний менеджер Sky Loft Hotel Kyiv by Rixwell.

 

Читайте повну версію матеріалу про деталі нашої співпраці та допомогу в рішенні «кадрового голоду» в ІТ-сфері для наших клієнтів на прикладі кейсу одного з найбільших гравців ринку HoReCa в Україні сьогодні на сторінках порталу European Business Association.

Працюємо разом на Перемогу!

Інші новини

12.06.2024
Продуктивно попрацювали – отримали за це визнання!
Детальніше
11.06.2024
Підтримка ветеранів. Як роботодавці можуть допомогти своїм співробітникам
Детальніше
06.06.2024
Штучний інтелект стає ще ближчим!
Детальніше

    Бажаєте

    надіслати

    запит?
    *Політика конфіденційності