Kyiv Smart City Forum 2019

08
жовтня
2019

​1 жовтня у столиці відбувся масштабний форум Kyiv Smart City Forum 2019 – одна з головних подій Східної Європи у галузі smart-технологій та впровадження інноваційних рішень у наших містах України.

Форум є платформою для активної спільноти, яка цікавиться урбаністичною тематикою.

У виставковій зоні на технологічному стенді ІТ-Інтегратор ми разом з партнерами Cisco та ERC Distribution демонстрували рішення та пристрої для систем громадської безпеки та охорони, міського транспорту, міських комунальних служб, енергоефективності.

В межах окремого лекторію наш спікер – заступник директора департаменту Сергій Ольшанський розповів про концепцію реалізації проектів Smart & Safe City. А керівник ЦУІТ - ITMC м. Запоріжжя Юрій Орєшкін розповів про останні досягнення Запоріжжя у реалізації програми “Безпечне місто”, у якій бере участь "ІТ-Інтегратор".

Кілька цифр та фактів стосовно KYIV SMART CITY FORUM 2019:

  • 50+ найкращих українських та міжнародних спікерів;
  •  тематичні секції та виступи у форматі Short Talks;
  • масштабна експо-зона технологічних компаній-лідерів;
  • тест-драйви електрокарів та гібридів на вертолітному майданчику;
  • 3500+ учасників.

У рамках Kyiv Smart City Forum 2019 відбулася щорічна церемонія нагородження міст-лідерів з упровадження інноваційних рішень в інфраструктуру.

У номінації Відкрите інноваційне місто перемогли Тернопіль, Тетіїв, Київська область, Дрогобич. За найвищі стандарти у розвитку міської транспортної інфраструктури були відзначені Житомир, Львів та Маріуполь. А найкомфортнішими містами для життя були визнані Харків, Умань та Чортків.

“ІТ-Інтегратор” продовжує системно підтримувати розвиток та інформатизацію вітчизняних міст та прагне зробити їх безпечними та розумними!