«Сучасна ІТ-галузь не лише формує економіку, але й змінює соціальні стандарти. Гнучкість, іноваційність і відкритість до нових ідей роблять цю сферу ідеальним середовищем для впровадження гендерної рівності та розвитку жіночого лідерства. Враховуючи глобальні зміни та виклики, які постали перед Україною, ІТ-сектор стає не лише економічним драйвером, а й прикладом соціальної трансформації.
Світові дослідження підтверджують: жінки-лідери привносять у компанії інклюзивний підхід, що позитивно впливає на фінансові результати, репутацію та іноваційність. Одним з ключів до подолання гендерного розриву є інвестиції в освіту та розвиток жінок.
Тому програми, які підтримують STEM-освіту, тренінги та наставництво, створюють фундамент для нового покоління лідерок. Ініціативи на кшталт “Women in Tech” або Дівчата STEM є чудовим прикладом того, як ІТ-галузь сприяє зменшенню гендерного розриву», – йдеться у спеціальному матеріалі віцепрезидентки ІТ-Інтегратор Надії Омельченко для порталу European Business Association у січні.
Про ці та інші ініціативи ІТ-бізнесу, які можуть бути масштабовані на всі галузі економіки України, та перелік практичних кроків, які допоможуть компаніям підтримувати та розвивати гендерне розмаїття у колективі, – читайте в повній версії статті.
Працюємо разом на Перемогу!