Управління використання електроенергії Cisco Energy Management Suite

В останній час очевидно підвищена увага до контролю і управління споживанням електроенергії на підприємствах через корпоративних обмежень, зростання цін на електроенергію, регуляторних вимог та ін. В той же час ІТ-обладнання займає друге місце з часткою 25% по споживанню електроенергії на підприємстві. Саме тому компанії стурбовані питаннями підвищення енергоефективності ІТ.

Рішення Cisco Energy Management Suite забезпечує зниження витрат на електроенергію завдяки підвищенню енергоефективності шляхом вимірювання та управління енергоспоживанням пристроїв, підключених до ІТ-систем в компанії.

Рішення забезпечує:

  • Зниження витрат на електроенергію
  • Автоматичний аналіз споживчої електроенергії, робочої температури, викидів CO2 для подальшої оптимізації використання електроенергії
  • Оперативне повернення інвестицій (ROI) від 6 місяців
  • Можливість інтегрування пристроїв різних виробників в єдину консоль для подальшого моніторингу енергоспоживання та управління витратами на електроенергію

Cisco Energy Management Suite пропонується у вигляді хмарного сервісу без необхідності закупівлі обладнання на стороні замовника, що підвищує привабливість рішення і зменшує початкові витрати.