Система управління і моніторингу

Система управління і моніторингу

Незважаючи на вид діяльності і масштаб компанії, сьогоднішні реалії змушують використовувати різноманітні автоматизовані інструменти. При цьому з нарощуванням масштабів, бізнес все більше  занурюється в оперативне управління, не приділяючи належної уваги стратегічному плануванню своїх ІТ-ресурсів і навантаженням на них. 

Питання критичності управління і адміністрування ІТ-середовища виходить на поверхню, як правило, на той час, коли компанія вже встигає зробити цілий ряд серйозних помилок: накопичити необґрунтовану кількість застарілого і непотрібного по суті устаткування і ПО, несвоєчасно оновлювати раніше встановлені сервіси, для вирішення однієї і тієї ж задачі використовувати різні додатки і ін.

Безумовно, автоматизувати процеси критично необхідно, і, чим раніше ви розпочнете це робити, випереджуючи своїх конкурентів, тим більше шансів у вашого бізнесу досягнути своїх цілей.  Але слід пам’ятати, що з впровадженням ІТ, дуже важливим є автоматизувати управління інфраструктурою.  

За результатами опитування Microsoft, серед 400 міжнародних компаній більше 50% щодня виконуваних операцій, пов’язаних з ІТ-управлінням, реалізуються вручну. При такому підході, через 5 років експлуатації ІТ-систем більше 60% її сумарної вартості доведеться на утримання штату спеціалістів для адміністрування. 

Сучасні компанії гостро потребують автоматизації управління ІТ-середовища, і компанія “ІТ-Інтегратор” готова запропонувати свої послуги у цьому напрямку.