Інженерна інфраструктура

Інженерна інфраструктура

Комплекс інженерної інфраструктури включає всеможливі рішення в області побудови інженерних комунікацій будівель. За рахунок впровадження сучасних інженерних систем, компанія може досягнути 25-35% економії на енергоносії та експлуатацію на одиницю корисної площаді. Компанія "ІТ-Інтегратор" готова запропонувати установити від 15 і більш ніж  50 різноспрямованих рішень життєзабезпечення будівель.

Проекти в рамках побудови чи розвитку інженерної інфраструктури, як правило, бувають двох видів: комплексні, наприклад, коли мова йде о комплексній автоматизації інженерних систем (КАІС) и типові проекти, які направленні на впровадження однієї або декількох підсистем. В портфелі рішень “ІТ-Інтегратор” представлені технологічні розробки, серед яких: структурована кабельна система, системи енергозабезпечення, вентиляції та кондиціонування, пожежної безпеки і відеоспостереження, охоронної сигналізації, системи контролю доступу та управління будівлею (BMS) і ін.

Структура проекту традиційно включає роботи по постановці завдання, проектування, впровадження та введення в пілотну і промислову експлуатацію систем, навчання персоналу, а також за запитом замовника технічне обслуговування реалізованих рішень.