Системи резервного копіювання і відновлення даних

Об'єми корпоративних даних щодня ростуть. Однією з глобальних причин є використання хмарних середовищ і додатків, наприклад, потужних аналітичних систем, мобільних і соціальних технологій. Всі записи в соціальних мережах, медіа контент, дані метеосупутників, дані операційної діяльності підприємств та інше стікаються в величезний інформаційний океан.

Як наслідок, виникає задача надійної і економічно ефективного захисту корпоративних даних. Вирішити цю проблему стає все складніше, по-перше, через колосальні обсяги а, по-друге, в силу необхідності забезпечити максимально швидке відновлення цих даних у віртуальних, фізичних і хмарних середовищах.

На щастя, світові виробники презентували ринку такого роду засоби і додатки, що дозволяють максимально ефективно вирішувати завдання захисту і зберігання даних. Ці продукти зайняли гідне місце в продуктовій лінійці технологічних рішень компанії "ІТ-Інтегратор".

IBM Spectrum Protect - платформа захисту даних, що дозволяє централізувати контроль і адміністрування резервного копіювання та відновлення даних. Продукт забезпечує надійне і економічно ефективне резервне копіювання і швидке відновлення в ІТ-інфраструктурах будь-якого розміру.

EMC Networker - уніфіковане засіб для резервного копіювання та відновлення даних. Забезпечує централізацію, автоматизацію і прискорення резервного копіювання і відновлення даних в будь-який ІТ-середовищі. Володіючи рекордною продуктивністю і гнучкістю, ПО EMC NetWorker забезпечує оперативну, надійну і простий в управлінні захист критично важливих бізнес-даних. Компонент NetWorker Virtual Edition прискорює розгортання для т.зв. програмно-обумовленого центру обробки даних. Цей компонент попередньо налаштований як віртуальний "appliance", який оптимізований для максимальної продуктивності резервного копіювання та відновлення. Незалежно від масштабу організації NetWorker забезпечує надійний захист як для локальних ресурсів, так і для додатків і даних, розміщених в публічному хмарі.

Veeam Backup & Replication - ефективне, просте у використанні рішення для резервного копіювання віртуальних машин, а також забезпечення доступності даних. ПО Veeam Backup & Replication об'єднує функції резервного копіювання та реплікації для віртуальних інфраструктур VMware vSphere і Microsoft Hyper-V, гарантуючи швидке, ефективне і надійне відновлення віртуалізованних додатків і даних. Відмінною особливістю рішення Veeam - додаткові опції і перевагу над технологіями традиційного резервного копіювання. Продукт реалізує концепцію Availability for the Always-On Enterprise з показниками цільової точки і допустимого часу відновлення менше 15 хвилин для ВСІХ додатків і даних.

Symantec Backup Exec - ще один представник з числа лідерів надійного захисту корпоративних даних. Цей продукт забезпечує захист всієї інфраструктури на основі одного ефективного, гнучкого і зручного рішення для резервного копіювання та відновлення на будь-якій платформі - віртуальної, фізичної або хмарної. Backup Exec пропонує розширену підтримку середовищ VMware, більш високий рівень масштабованості та продуктивності, спрощений процес оновлення, підтримку хмарних сховищ, а також новітніх операційних систем і додатків. Всі ці та інші можливості дозволили Backup Exec стати одним з провідних рішень для резервного копіювання та відновлення даних з числа доступних на ринку.

Виробники IBM, EMC, Veeam, Symantec безперечно є лідерами в напрямку захисту корпоративних даних, що підтверджують численні дослідження міжнародних аналітичних агентств (Gartner, Forrester, IDC і ін.). Кожне з рішень має свої сильні і слабкі сторони, а компанія "ІТ-Інтегратор" готова допомогти своїм потенційним замовникам вибрати найбільш підходящу для конкретного завдання систему.

Переваги співпраці з "ІТ-Інтегратор":

  • Високий рівень кваліфікації фахівців
  • Мультивендорність
  • Проведення пілотних впроваджень
  • Допомога в підборі оптимального рішення, що відповідає завданням і бюджету замовника

У Вас остались вопросы?

Оставьте свои данные, наш консультант свяжется с Вами в ближайшее время
CAPTCHA на основе изображений