ТОП-3 галузі, в яких буде розвиватися Інтернет речей

28
декабря
2020

У яких сферах технології Інтернету речей (IoT) розвиватимуться найактивніше у найближчі кілька років?

Зазначимо, що йдеться не про ринки інших країн, а саме про Україну. Фахівці "ІТ-Інтегратор" вважають, що найперспективнішими будуть такі галузі:

  • агро
  • ЖКГ
  • промисловість

Наприклад, в агросекторі підприємства можуть встановити мережу датчиків, які допоможуть розуміти погодні умови або відстежувати пересування техніки по кар'єру. Можна навіть налаштувати віддалене управління цією технікою прямо з диспетчерського центру, розповідає директор департаменту галузевих рішень "ІТ-Інтегратор" Микола Ломенко.

У році, що минає, бізнеси й структури різного розміру намагалися автоматизувати та оцифрувати якомога більше процесів у своїй діяльності. Але не всім це вдалося у непередбачуваних та іноді навіть приголомшливих умовах пандемії та карантину.

У найближчі роки саме технологія Інтернет речей (IoT) сприятиме процесу діджиталізації. На думку фахівців міжнародної консалтингової компанії McKinsey&Company, саме впровадження IoT здатне допомогти виробництвам стати більш гнучкими й відновитися після кризи.

Це ж стосується і міст, які за допомогою IoT стають не тільки більш комфортними, але і безпечними у всіх сенсах.

У партнерському матеріалі "ІТ-Інтегратор" і Cisco для видання ЛІГА.Tech розповідаємо на прикладі кейсів чим саме IoT може бути корисною у різних галузях.

Детальніше у матеріалі за посиланням