Презентація новинок Logitech

23
мая
2023

Захоплююча подія у світі ІТ відбудеться вже цими днями. Компанія Logitech, відома у всьому світі своїми якісними аксесуарами та гаджетами для роботи, наразі презентуватиме круті рішення для бізнесу, а саме найсучасніші продукти та послуги для вирішення завдань гібридної роботи – з дому та в офісі. 

  • Новинки, розроблені для настільних комп’ютерів, допоможуть покращити продуктивність співробітників, незалежно від їх робочого місця. 
  • Програмне забезпечення спростить роботу тим, хто повертається в офісне середовище, а організаціям допоможе створити більшу гнучкість гібридної роботи. 
  • На додачу, використовуючи ці розумні відкриття, ви зможете суттєво зекономити на операційних витратах компанії, що в сучасних умовах стане суттєвим бонусом для українського бізнесу.

Всі секрети ми вам не розкриємо, адже почути їх можна буде лише на презентації, але можемо вас завірити, що Logitech здійснить прорив в сегменті засобів комунікацій, відеоконференцій та офісної автоматизації, створюючи серйозну конкуренцію для чинних гравців цього ринку.

"ІТ-Інтегратор" завжди уважно слідкує за ринком та тенденціями, які ним рухають. Тож, вже незабаром, наші замовники зможуть особисто протестувати новинки та переконатися у всіх перевагах зваженого підходу до гібридної роботи.

Реєстрація на презентацію продуктів

Працюємо разом на Перемогу!