Безпека та обізнаність понад усе

22
ноября
2021

Минулого тижня компанія "ІТ-Інтегратор" взяла участь у заході, присвяченому презентації передових рішень відеоаналітики з демонстрацією в реальному часі. 

Організатором семінару виступив виробник програмного забезпечення - компанія Cognyte, з яким компанія підписала партнерську угоду ще влітку. 

Cognyte спеціалізується на інтелектуальних рішеннях ситуаційної обізнаності, які дозволяють об’єднувати та централізувати інформацію із різних джерел та аналізувати великий обсяг даних. Подібні рішення слугують платформою для побудови проєктів рівня Smart&Safe Cities – міських ситуаційних центрів, від злагодженої роботи яких залежить життєзабезпеченність міста та комфорт громадян, що проживають у ньому.

Сергій Ольшанський, директор департаменту розвитку та інновацій "ІТ-Інтегратор": "Ми з радістю підтримали захід нашого партнера, який більше 15 років безперервно вдосконалює свої продукти в області відеоаналітики та диспетчеризації та має серйозний пул реалізованих проєктів – від масштабів міста до масштабів усієї країни. Рішення з лінійки Symphia від Cognyte чудово доповнюють наш портфель пропозицій для Smart&Safe Cities. І на сьогодні цей напрямок залишається фокусним для нашої компанії".

Отримати консультацію та дізнатися більше про впровадження подібних рішень безпеки - звертайтеся на info@it-integrator.ua та за тел.+38044 538 00 69.