ІТ-інфраструктура з хмари Cisco Meraki

Швидке розгортання, спрощене адміністрування і багатофункціональність 100% хмарного рішення для побудови ІТ-інфраструктури невеликої або середньої компанії.

Рішення включає в себе: бездротову інфраструктуру, дротову інфраструктуру, елементи забезпечення безпеки з можливістю централізованого управління за допомогою хмарних технологій.

Як один з компонентів рішення Cisco Meraki - Cloud Managed Wi-Fi включає в себе повний і надійний набір функцій з "коробки" без необхідності придбання додаткового обладнання та забезпечує:

  • Автоматичне управління мережею в режимі реального часу, контроль стану і працездатності мережі та оповіщення про події та помилки
  • Швидке розгортання з оптимізацією апаратних ресурсів
  • Динамічний розподіл радіоканалів і оптимізація потужності точок доступу
  • Можливість виявлення фізичного місця розташування користувачів, підключених до системи бездротового доступу
  • Інтеграція з соціальними сетями

Такі можливості забезпечуються хмарним рішенням з централізованим моніторингом і управлінням бездротовою мережею Wi-Fi з можливістю формування різних звітів функціональності мережі.

Для організації повноцінного Wi-Fi рішення досить тільки встановити точки доступу Meraki і під'єднати до центральної cloud-системі управління з використанням надійних Інтернет каналів зв'язку. Cloud-рішення не вимагає наявності апаратного контролера точок доступу, що зменшує початкові витрати на розгортання системи.