Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе

"Сумське машинобудівне науково-промислове об'єднання ім. М.В. Фрунзе" - підприємство з повним технологічним циклом - від генерації ідей до поставки готової продукції «під ключ» і подальшим технічним обслуговуванням.

Підприємство володіє потужним науково-технічним центром, що має в своєму складі спеціалізовані конструкторські та технологічні підрозділи, оснащені сучасною обчислювальною та вимірювальною технікою і апаратурою.

Будучи зайнятим високорозвинутим виробництвом і розробкою технологічної продукції різної спрямованості, технічний рівень підприємства має колосальне значення. ІТ-системи підприємства також є фактороми, що впливають на якість виробництва і продукції, що випускається.

В даний час на підприємстві здійснюється високомасштабна програма з технічної модернізації, метою якої є оновлення парку різноманітного обладнання як промислового, так і супроводжуючого діяльність компанії.

"ІТ-Інтегратор" в рамках договору про співпрацю надає підтримку підприємству, забезпечуючи його професійними ІТ-рішеннями і сучасним обладнанням.