Полтавагазвидобування

Газопромислове управління «Полтавагазвидобування» є одним із провідних виробничих підприємств, що входять до складу АТ «Укргазвидобування». Управління здійснює розробку 42 родовищ вуглеводнів у східній і центральній частині України (Полтавська, Харківська, Сумська і Дніпропетровська області). 

Компанія "ІТ-Інтегратор" модернізувала корпоративну мережу для газопромислового управління "Полтавагазвидобування". Цей проект дуже важливий для підвищення рівня енергонезалежності країни - він необхідний для обчислення і моделювання виконання плану з видобутку газу.

Спеціалісти компанії розгорнули локальну мережу, розраховану на 350 робочих місць, на базі обладнання світових виробників Cisco Systems, Panduit, APC by Schneider Electric, Dell та інших. 

Мережа була розгорнута в восьмиповерховій будівлі "Полтавагазвидобування". Впроваджене рішення стало платформою для організації додаткових сервісів та вирішило наступні важливі задачі замовника:

  • Підвищена швидкість та відмовостійкість локально-обчислювальної мережі;
  • Побудована бездротова захищена мережа Wi-Fi на базі обладнання Cisco, що спрощує доступ до корпоративних ресурсів спеціалістів з інших підрозділів під час відрядження;
  • Впроваджена система обліку персонального друку на корпоративних ресурсах;

"Модернізація локальної мережі збільшила пропускну здатність та захищеність корпоративних ресурсів "Полтавагазвидобування". Нова платформа дозволяє підприємству впроваджувати нові сервіси та програми розвитку. Завдяки реалізованому проекту управління готове до впровадження системи ERP, системи моніторингу добутих рідких вуглеводнів, інших автоматизованих систем. Наша компанія вдячна замовнику за можливість сприяти розвитку одного з сегментів енергонезалежності країни», – говорить директор департаменту інженерних рішень компанії "ІТ-Інтегратор" Денис Слюсарчик.

Інженери "ІТ-Інтегратор" розмістили мережеве обладнання в комутаційних шафах Rittal. Резервне живлення з можливістю віддаленого керування станом батареї та показників електромережі було забезпечене за допомогою джерел безперервного живлення APC by Schneider Electric. Поверхові шафи поєднали високошвидкісною волоконно-оптичною лінією зв’язку на базі обладнання компанії Panduit.