Модернізація ІТ-інфраструктури "НАСОСЕНЕРГОМАШ"

АТ "Сумський завод "Насосенергомаш" входить до складу ВАТ "Група ГМС". Це машинобудівний холдинг, який динамічно розвивається та володіє одним з найпотужніших на території СНД науково-виробничих комплексів в області розробки і виробництва насосного обладнання, силових агрегатів і складних гідравлічних систем для різних галузей промисловості, енергетики, металургії, трубопровідного транспорту, водного господарства та житлово-комунального господарства.

Холдинг об'єднує ряд провідних виробників насосного і енергетичного устаткування, а також ряд інжинірингових і сервісних компаній. В силу масштабності підприємства ІТ-інфраструктура служить важливим інструментом ефективного ведення діяльності. Грамотне планування ІТ-систем є запорукою успішного майбутнього.

"ІТ-Інтегратор" не вперше співпрацює з "Сумським заводом насосного та енергетичного машинобудування "Насосенергомаш", надаючи консультації з планування, організації і постачання ІТ-систем і передових рішень зокрема.

В рамках проекту замовнику було поставлено найсучасніше обладнання, в числі якого сервери, персональні комп'ютери, монітори, багатофункціональні пристрої, матеріали для структурованої кабельної системи та ін.