Лідер українського ритейлу покращив працю ключових інформаційних сервісів

Група компаній Fozzy Group - обґрунтовано найбільша торгово-промислова група України і один з провідних українських рітейлерів з більш ніж 600 торговими точками на всій території країни. Крім торгових мереж, бізнес-інтереси групи компаній включають виробництво продуктів харчування, банківський і ресторанний бізнес. З початку свого заснування в далекому 1997 році Fozzy Group фокусується на інноваційний розвиток бізнесу, створюючи нові можливості для ринку і галузі в цілому.

Передумови проекту

Компанії національного масштабу важливо підтримувати бізнес-процеси під постійним контролем, а зробити це можливо тільки в разі бездоганної роботи інформаційних систем і додатків.

Після новини про припинення випуску балансувальника навантаження Cisco ACE в Fozzy Group перейнялися підбором нового рішення. Практичні випробування, проведені партнером з питань впровадження ІТ, компанією "ІТ-Інтегратор", підтвердили, що оптимально і найбільш точно запитам замовника відповідає рішення BIG-IP Local Traffic Manager (LTM) від компанії F5 Networks.

Отримані результати

Головне завдання LTM - повноцінно керувати трафіком в ланцюжку "користувач-сервер додатків", створюючи достатній рівень захисту і оптимізуючи навантаження на корпоративні сховища. Таким чином, в результаті проекту замовник отримав гідний рівень гнучкості і управління, що спростило роботу систем при збільшенні чисельності додатків, виключаючи можливі простої і підвищуючи рівень надійності всієї інфраструктури.

Історія успіху (версія для друку)

Вадим Запарований, провідний керівник проектів з мережевого напрямку, "ІТ-Інтегратор":

"Fozzy Group було необхідно звести до мінімуму показник простою пристроїв і обмежити користувачів від можливих збоїв в роботі систем для забезпечення надійного функціонування сервісів. Обране апаратне рішення з управління трафіком F5 Local Traffic Manager сприяло сегментації ризиків кожного компонента ІТ-системи та оптимізації роботи шляхом оперативного розгортання додатків і, як результат, ефективного використання ресурсів компанії ".

Леонід Діденко, керівник служби ІТ, Fozzy Group:

"Fozzy Group впроваджує сучасні рішення по усіх напрямках діяльності. Інвестиції в покращення бізнес-процесів допомагають компанії утримувати провідні позиції на ринку рітейлу. Виходячи з наших амбіцій, питання вибору надійного обладнання, яке зможе підтримувати ключові інформаційні сервіси, у нас в пріоритеті. А коли мова йде про, так звані, рішення на перспективу, тобто з можливостями подальшого розширення в залежності від масштабу і складності завдань компанії, до підбору ми ставимося ще критичніше ".