Державне підприємство "АНТОНОВ"

Державне підприємство "АНТОНОВ" було засноване 31 травня 1946 року під керівництвом видатного авіаконструктора Олега Костянтиновича Антонова.  За цей час колективом підприємства створено понад ста типів і модифікацій пасажирських, транспортних і спеціалізованих літаків, виготовлених у кількості понад 22 000 екземплярів. 

“ІТ-Інтегратор” розпочав масштабний проект модернізації корпоративної мережі для інформаційно-комп'ютерного комплексу ДП “Антонов” – вітчизняного виробника літаків. 

Цей проект, що стартував  у грудні минулого року, дозволить вдосконалити структуровану кабельну систему підприємства до рівня світових стандартів. Його реалізація надзвичайно важлива для галузі авіабудівництва, тому що він дозволить ДП «Антонов» суттєво підвищити ефективність всіх робочих процесів. 

Наприкінці липня спеціалісти “ІТ-Інтегратор” успішно завершили перший етап проекту. Компанія розгорнула нову локальну мережу на базі обладнання швейцарського виробника R&M, який розробляє й виготовляє компоненти й рішення для побудови структурованих кабельних систем. Частини корпоративної мережі ДП «Антонов», що функціонували до початку проекту, були модернізовані та поєднані з новою системою. 

На наступному етапі проекту буде розгорнута мережа, яка охопить майже усіх співробітників робочих корпусів підприємства, розташованих у Святошинському районі столиці.

"Наші спеціалісти зробили все можливе задля того, щоб забезпечити якнайшвидшу та найзручнішу для нашого замовника модернізацію мережі. Для нас велика честь сприяти підвищенню ефективності бізнес-процесів такого серйозного стратегічного підприємства, як ДП "Антонов", – говорить заступниця директора департаменту по роботі з державним сектором "ІТ-Інтегратор" Олена Болатова.

"Модернізація нашої робочої мережі збільшила пропускну здатність та захищеність корпоративних ресурсів. Реалізація проекту дозволить нам мати відмовостійку, довговічну та надійну систему, на базі якої можливо надалі проводити заплановану модернізацію IT-інфраструктури підприємства", – коментує начальник сектору телефонії та СКС ДП "Антонов" Сергій Крук.