Аудіовізуальний комплекс як засіб ефективних комунікацій

SoftServe - одна з провідних світових компаній з розробки програмних продуктів та програм, а також надання консалтингових послуг. З 1993 року компанія SoftServe успішно здійснила понад 3500 проектів для більш 150 провідних компаній з усього світу. Сьогодні компанія має бізнес-представництва і центри розробки в 29 містах і 9 країнах. Більше інформації про компанію на вебсайтах                          www.softserveinc.com / www.softserve.ua

Компанія SoftServe нарощує свої масштаби, активно розвиваючи ІТ промисловість в Україні. У зв'язку з цим компанія прийняла рішення побудувати у Львові новий бізнес-центр - головний офіс компанії в Європі, що відповідає всім вимогам сучасногї офісної будівлі.

Однією з важливих вимог була наявність в офісі приміщень для проведення різного роду заходів, зустрічі гостей, організації зборів, презентацій та ін.

Для цього необхідно було якісно обладнати конференц-зал сучасним аудіовізуальним комплексом (АВК). Компанії був потрібен універсальний і багатофункціональний конференц-зал з можливістю змінювати конфігурацію приміщення.

Під час обговорення умов проекту "ІТ-Інтегратор" підтвердив високий рівень компетенції і запропонував кілька варіантів побудови АВК для заявленого залу, що стало вирішальним фактором при виборі виконавця проекту.

До складу АВК конференц-залу увійшли:

  • Система відображення інформації (проектор з екраном, додаткові монітори і дублюючі монітори для президії);
  • Система звукопідсилення / озвучування (різні модифікації мікрофонів: на стіл президії, трибуну, радіомікрофони для виступів із залу, стельові мікрофонні масиви, цифровий аудіомікшер, підсилювач, акустичні системи);
  • Система інтегрованого управління, яка забезпечує управління комплексом з настінної кнопкової панелі і планшета;
  • Система інформаційних джерел (дві поворотні камери, що дозволяють проводити відеоконференції з використанням програмних клієнтів відеозв'язку; кілька точок підключення гостьових ноутбуків до системи);
  • Система комутації (матричний відеокомутатор, конвертери форматів відеосигналів, кабельна мережа).

Для реалізації проекту використовувалося обладнання таких виробників, як: Epson, ClearOne, Kramer, Cypress, AtlasSound та ін.

На сьогоднішній день використання сучасних аудіовізуальних технологій забезпечує ряд переваг, які підвищують якість комунікацій і, як результат, ефективність роботи компанії.

В результаті проекту замовник отримав сучасний конференц-зал, можливості якого досить великі.

Під час реалізації проекту системи аудіовізуального комплексу були інтегровані з існуючої IP-телефонією Cisco і програмними засобами зв'язку (Lync, Webex, Skype), які використовує замовник. У перспективі компанія SoftServe передбачила можливе розширення системи за рахунок інтеграції з апаратними засобами відеозв'язку.

Ілля Даценко, керівник проекту, "ІТ-Інтегратор":

"АВК стали звичним інструментом при побудові сучасних будівель різного призначення. Проте, аудіовізуальні системи постійно розвиваються, і з кожним новим проектом ми пропонуємо замовникам все більше розширених технологічних можливостей. Наша команда має досвід інтеграції АВК з усілякими рішеннями, що дозволяє забезпечити інноваційність і максимальну ефективність наших впроваджень".

Андрій Забабурін, IT Service Desk Director, SoftServe:

"За результатами проекту ми отримали зрозумілий в управлінні гнучкий комплекс, який реалізує поставлені завдання і задовольняє потреби нашого бізнесу".