Про компанію

Про нас

Український системний інтегратор, який володіє широкою продуктовою лінійкою та високими компетенціями в області ІТ. Компанія була заснована 5 грудня 2000 року. Фокусуючи свою діяльність на передових технологіях, компанія пропонує своїм клієнтам широку лінійку продуктів та послуг, які направленні на підвищення ефективності праці. Компанія сприяє формуванню ІТ-грамотності для розвитку української економіки. 

"ІТ-Інтегратор", орієнтуючись на потреби замовників, не обмежує свою цільову аудиторію і надає послуги як корпоративному сегменту, так і представникам малого та середнього бізнесу, підбираючи при цьому оптимальне рішення в залежності від специфіки діяльності компанії. 

Переваги

  • Багаторічний досвід роботи на українському ринку
  • Повний комплекс ІТ-послуг – від продажу обладнання до послуг аудиту, проєктування, консалтингу і підтримки
  • Орієнтація на бізнес-потреби замовників
  • Співпраця зі світовими виробниками обладнання і програмного забезпечення
  • Висока якість обладнання: сертифіковані поставки, гарантія, сервісна підтримка та технічне обслуговування
  • Велика філіальна мережа: представленість у всіх областях України 

Компанія "ІТ-Інтегратор" заявляє і підтверджує свою прихильність принципам етичного ведення бізнесу і нормам міжнародного та українського антикорупційного законодавства, який слідує вимогам "Кодексу бізнес-етики компанії", запровадивши і керуючись ефективністю "Антикорупційної програми".

З 2014 компанія щорічно проходить процедуру фінансового контролю силами незалежних аудиторів, які підтверджують відповідність стандартам міжнародної фінансової звітності. З укладеним підсумком проходження аудиторської перевірки за результатами 2020 року можна ознайомитися за посиланням.

Система управління якістю, система екологічного менеджменту та система управління інформаційною безпекою сертифіковані на відповідність стандартів: 

 

В ТОВ "ІТ-Інтегратор" впроваджена система протидії COVID-19