Про компанію

"ІТ-Інтегратор" — найбільший розробник і постачальник IT-рішень для корпоративного і державного секторів в Україні. Основні напрямки роботи — інформаційна безпека, дата-центри, базова ІТ-інфраструктура, мережева інфраструктура, контакт-центри, системи управління і моніторингу, інженерна інфраструктура, хмарні сервіси. Ми пропонуємо повний комплекс ІТ-послуг – від продажу обладнання до послуг аудиту, проєктування, консалтингу і підтримки.

"ІТ-Інтегратор" вже 20 років працює на українському ІТ-ринку. Ми є партнером понад 40 міжнародних вендорів. В нашому активі понад 100 клієнтів рівня Enterprise та філіальна мережа по всій Україні.

З 2014 компанія щорічно проходить процедуру фінансового контролю силами незалежних аудиторів, які підтверджують відповідність стандартам міжнародної фінансової звітності. З укладеним підсумком проходження аудиторської перевірки за результатами 2020 року можна ознайомитися за посиланням нижче. 

​Перша в Україні woman-friendly технологічна компанія

У 2019 році "ІТ-Інтегратор" стала першою в Україні woman-friendly технологічною компанією та отримала сертифікат "Краща компанія для жінок" від ініціативи Технологічний Пакт для жінок в STEM.

Гнучкий графік в ІТ-Інтегратор

У 2020-му році в компанії стартувала програма гнучкого графіка роботи Flexitime 2020. Співробітники компанії тепер можуть обирати:

  • місце, де вони працюють
  • день для роботи вдома
  • час початку та закінчення робочого дню

Положення про гнучкий графік

Система управління якістю, система екологічного менеджменту та система управління інформаційною безпекою сертифіковані на відповідність стандартів: