Authorized reseller

Компанія "ІТ-Інтегратор" має статус Authorized reseller компанії Veeam. Продукти Veeam покликані допомогти компаніям підвищити доступність даних для безперервної роботи бізнесу. В рамках продуктового портфеля "ІТ-Інтегратор" пропонує наступні продукти вендора:

Veeam Availability Suite 9.5

Рішення пропонує нову концепцію забезпечення доступності даних для безперервної роботи бізнесу - Availability for the Always-On Enterprise і дозволяє компаніям відновлювати будь-які сервіси, програми та дані за лічені хвилини, виконуючи вимоги SLA. Veeam Availability Suite об'єднує переваги Veeam Backup & Replication - лідера в області резервного копіювання, відновлення і реплікації віртуальних середовищ - з сучасними можливостями моніторингу, створення звітів та планування ресурсів. Рішення забезпечує постійний доступ до даних в дата-центрі і надійно захищає віртуальні середовища VMware vSphere і Microsoft Hyper-V. 

Veeam Availability Suite 9.5 включає в себе великий список продуктів:

  • Veeam Backup & Replication для VMware vSphere і Microsoft Hyper-V
  • Veeam Backup & Replication v8 update 2
  • Veeam Backup для Microsoft Office 365
  • Veeam Management Pack ™ (MP) для System Center
  • Veeam ONE для VMware vSphere і Microsoft Hyper-V (в складі Veeam Availability Suite ™) та ін.

Veeam Backup Essentials 9.5

Рішення Veeam ONE, що входить до складу Veeam Backup Essentials, дозволяє контролювати віртуальне середовище та інфраструктуру резервного копіювання за допомогою простих і ефективних інструментів для моніторингу, оповіщення, створення звітів та планування ресурсів. Автоматичний моніторинг Veeam ONE виявить збій і сповістить ще до того, як стабільна робота буде порушена. Рішення містить більше 30 вбудованих звітів з різним ступенем деталізації даних для контролю резервного копіювання.