Запускаємо перший в Україні аутлет офіційної техніки Cisco

14
червня
2021

Друзі, на початку тижня в нас топ-новина, яка буде цікава багатьом нашим клієнтам!

"ІТ-Інтегратор" запускає перший та єдиний в Україні аутлет офіційної техніки виробництва компанії Cisco. Відтепер клієнти зможуть обирати потрібну техніку на сайті.

Особливість аутлету полягає в тому, що замовникам пропонується відновлена, стокова та уцінена техніка, яка при цьому має гарантію та технічну підтримку від виробника. На сайті вже представлений широкий асортимент різноманітного обладнання, зокрема, маршрутизатори і мережеві комутатори, IP-телефони, точки доступу Wi-Fi тощо.

Запуск першого онлайн-аутлету дозволить нам ефективно конкурувати із "сірими" продавцями, які розповсюджують несертифіковане обладнання Cisco, не надають клієнтам гарантії та не здійснюють технічну підтримку.

"ІТ-Інтегратор" має пряму партнерську угоду з Cisco (Gold Certified Partner, TIER I). Тому ми єдина в Україні компанія, що має можливість доступу до Outlet-складів Cisco у всьому світі.

Сьогодні на аутлет-складах Сisco постійно є в наявності більш ніж 7000 позицій товарів, які доступні до відвантаження найближчим часом. За умови відсутності необхідної позиції в онлайн-аутлеті, клієнти зможуть залишити заявку, після чого менеджери перевірять наявність техніки за запитом та запропонують найкращі цінові та логістичні умови, аби потрібна техніка дісталася до споживача якнайшвидше.