Запорізький аеропорт обладнано відеосистемою термоконтролю

30
квітня
2021

"ІТ-Інтегратор" реалізував проєкт – обладнав запорізький аеропорт КП "Міжнародний аеропорт Запоріжжя" інтелектуальною відеосистемою вимірювання температури.

Система здійснює безконтактний термальний скринінг та визначає наявність маски на обличчі пасажирів. Зображення з п’яти інтелектуальних термальних камер Mobotix виводиться на монітори диспетчерських пунктів відеонагляду та медичного персоналу. 

Камери налаштовані для вимірювання температури в області слізного каналу, адже тут температура найбільш наближена до внутрішньої температури тіла людини. За інформацію представників аеропорту, схоже обладнання вже працює в новому аеропорту Стамбулу та в міланському Мальпенса. 

Дмитро Пастушок, директор східного регіонального управління, лідер напрямку Smart & Safe City “ІТ-Інтегратор” розповідає, що відеосистема дозволяє проводити відеозапис сканування всіх пасажирів.

“Всього ми обладнали аеропорт 5 комплектами камер з тепловізорами які визначатимуть температуру об'єктів у діапазоні від 30 до 45 градусів. Ми впевнені, що це технологічне рішення зможе суттєво підвищити безпеку та захищеність пасажирів нашого аеропорту в умовах пандемії”, – коментує Дмитро.

Детальніше про проєкт за посиланням