Як зробити наші міста безпечними?

18
грудня
2020

Безпека є однією з наших базових потреб, чи не так? Людина хоче відчувати себе захищеною – в будинку, на своїй вулиці, у своєму місті. Вирішити це завдання допомагає концепція Safe City.

Будь-яке велике сучасне місто обов'язково містить в собі масу об'єктів підвищеної небезпеки – водо- і газопроводи, електричні мережі, автомобільний, в тому числі і громадський, транспорт. Все це, без належного контролю, так чи інакше може загрожувати життю і здоров'ю людей.

Безпека – це, перш за все ефективний контроль і можливість оперативної реакції на інциденти. Забезпечити ці чинники сьогодні можна за допомогою концепції Safe City.

У листопаді 2020 року "ІТ-Інтегратор" розпочав реалізацію проєкту "Безпечне місто" в Кременчуці, в рамках якого передбачена установка камер спостереження на вулицях, в місцях масового скупчення людей, а також на громадському транспорті.

"Крім того, в Кременчуці створять ситуаційний центр, куди буде надходити і оброблятися інформація з усіх відеокамер мережі. Всі події в місті  відстежуватимуться онлайн", – розповідає директор східного регіонального управління "ІТ-Інтегратор", лідер напрямку Smart&Safe City Дмитро Пастушок.

Детальніше про останні тренди напрямку "безпечні міста" читайте в спільному спецпроєкті "ІТ-Інтегратор" та Cisco у виданні "Сети и Бизнес"