У портфелі "ІТ-Інтегратор" поповнення

07
червня
2021

"ІТ-Інтегратор" підписала партнерський договір з компанією Cognyte. Ця компанія має багаторічний досвід реалізації проєктів, які пов'язані з комплексними задачами захисту об'єктів критичної інфраструктури, забезпечення ефективних заходів безпеки у містах світу. 

Компанія створила інноваційні інструменти, які дозволяють інтегрувати за допомогою сучасних протоколів взаємодії різні діючі системи моніторингу, відеоспостереження та аналітики в єдину платформу. Це надає змогу оперативно фіксувати настання інциденту та використовувати різні джерела даних для його підтвердження. Також реалізована можливість налаштування автоматичних сценаріїв взаємодії різних систем, застосування різноманітних систем аналітики, що надає можливість зменшити кількість операторів моніторингового центру та при цьому підвищити їх ефективність.

Але виявити інцидент недостатньо – важливо мати змогу оперативно на нього відреагувати: для цього в портфелі  продуктів Cognyte є ефективна система диспетчеризації команд оперативного реагування. Цей продукт дозволяє автоматично визначити найближчу до місця інциденту укомплектовану для роботи по ньому команду, отримувати в режимі реального часу інформацію щодо статусу інциденту та додаткову інформацію, яку учасники вносять в систему. Також є функціонал оцінки ефективності різних підрозділів, формування різних за змістом звітів. Інтегровані між собою інтеграційна платформа та диспетчеризація дозволяють мінімізувати збитки від інцидентів, швидше їх виявляти та оперативно на них реагувати.

Попри той факт, що в інтеграційну платформу може бути інтегрована система або декілька систем відеоспостереження та відеоаналітики від великої кількості виробників, в своєму портфелі Cognyte має власну систему, яка підтримує багато виробників камер та повністю прозоро інтегрована з іншими продуктами компанії і надає повноцінний функціонал в єдиному інтерфейсі.

Розвиток напрямку систем, які дозволяють вчасно виявляти подію та надають змогу оперативно реагувати на неї при максимальній автоматизації та зменшенні людського фактора — вкрай важливий фокус діяльності "ІТ-Інтегратор". Він дозволяє впроваджувати ці продукти, як для створення централізованих систем безпеки, так і на об’єктах критичної інфраструктури.

"Минулого року ми розробили свою власну концепцію створення рішень smart&safe city, які зможуть за умови об’єднання в єдину інформаційну систему  національного масштабу, надати всю необхідну інформацію для прийняття управлінських рішень керівництвом країни. Тому ми дуже раді, що наш портфель рішень цього напрямку поповнився брендом Cognyte", — розповідає заступник директора департаменту по роботі з промисловістю "ІТ-Інтегратор" Сергій Ольшанський.

Надалі "ІТ-Інтегратор" планує підтримувати весь спектр продуктів виробника, допомагати українським приватним компаніям та державному сектору у підборі необхідного обладнання, впроваджувати та здійснювати технічну підтримку рішень.