Статус партнера Cisco першого рівня – Tier 1

30
липня
2019

"ІТ-Інтегратор" і світовий лідер у галузі мережевих технологій американська корпорація Cisco підписали пряму угоду про співпрацю.
За договором ми отримуємо надзвичайно важливий для нас статус партнера Cisco першого рівня – Tier 1. Це означає, що "ІТ-Інтегратор" зможе поставляти замовникам рішення вендора за прямим контрактом, минаючи послуги дистриб'юторів, і пропонуючи ринку оптимальні ціни.

"За прямим контрактом ланцюжок постачання скорочується до виду "вендор-системний інтегратор-клієнт". Це дозволить нам запропонувати клієнтам більш вигідні контракти. Прямий договір – це показник нашої успішної роботи з Cisco протягом останніх кількох років. І ми дуже вдячні нашому партнеру за надану високу довіру і можливість поставляти його рішення в Україні на ексклюзивних умовах", – коментує голова наглядової ради "ІТ-Інтегратор" Андрій Верба.

"ІТ-Інтегратор" – один з найбільших постачальників рішень Cisco в Україні. Наша спільна робота на ІТ-ринку постійно посилюється і підписання прямого договору – логічний крок у розвитку цієї співпраці. Упевнений, що наше партнерство додатково прискорить процеси по цифровізації економіки України", – говорить керівник бізнесу Cisco в Україні Сергій Мартинчук.

"ІТ-Інтегратор" сьогодні має статус Cisco Gold Certified Partner з такими спеціалізаціями рівня Advanced для корпоративного сегмента: Enterprise Networks Architecture, Collaboration Architecture, Data Center Architecture, Security Architecture, Unified Contact Center Enterprise Authorization.

Щиро дякуємо всій команді Cisco за довіру та можливість працювати на ексклюзивних умовах! Впевнені, що разом ми реалізуємо ще багато інноваційних проектів на вітчизняному ринку!