Smart&Safe City - актуальні технології, тенденції та перспективи розвитку

08
квітня
2021

Концепція Smart City активно набирає обертів – "розумних" міст рік від року стає все більше, в тому числі у нас в країні.

У 2019 році у світі було близько 600 міст, які реалізують у себе програму Smart City. За даними IDC, витрати на впровадження концепції "розумних" міст у світі у 2019 році склали понад $104 млрд. А за підсумками 2020-го очікується, що цей показник збільшиться на 19% – до $124 млрд. Найбільші міста щорічно витрачають на розвиток програм Smart City в середньому понад $300 млн.

Директор східного регіонального управління "ІТ-Інтегратор", лідер напрямку Smart&Safe City Дмитро Пастушок відзначає, що технології Smart City дозволять спростити та покращити якість сервісів для населення від державних і комунальних установ. 

"Прозорий обмін даними та інтеграція різних систем в єдину базу дасть можливість поліпшити умови для ведення бізнесу, а також підвищить інвестиційну привабливість міст, в тому числі й для іноземних компаній. Тому сьогодні smart технології впроваджують у себе не тільки столиця й обласні центри, але також середні й невеликі міста, наприклад, Кременчук, і навіть деякі села", –  розповідає Дмитро.

Детальніше читайте у першій публікації спецпроєкту #SmartSafeCity видання Сети и Бизнес, присвячену огляду актуальних технологій, тенденцій, практичних реалізацій і перспектив у сфері "розумних міст"