Семінар "New way with Huawei"

05
вересня
2019

Компанія "ІТ-Інтегратор" та Huawei зібрали професійну ІТ-спільноту Дніпра та регіону на семінарі “New way with Huawei”, що відбувся 3 вересня у затишній атмосфері комплексу Bartolomeo Best River Resort.

Метою заходу стало знайомство підприємств з рішеннями та обладнанням Huawei, а також презентація можливостей, які відкриваються для корпоративного сегменту завдяки співпраці виробника та інтегратора.
Увагу слухачів спікери загострили на мережевих рішеннях, дата-центрах та трансформації корпоративних даних.

Презентації доповідей:

Для наочності на заході були продемонстровані зразки обладнання Huawei та бренду Prime Computers, виробника ПК та серверів, який належить "ІТ-Інтегратор".

Взаємодія з компанією Huawei відкриває великі можливості для розвитку наших професійних компетенцій, як лідера інтеграції в Україні, а також дозволяє нашим клієнтам отримати високонадійне обладнання та бездоганний сервіс. Дякуємо партнеру за довіру, яка результувалася для нас отриманням статусу Huawei Enterprise Gold Partner, - прокоментував отримання під час заходу нагороди Дмитро Жуковський, директор департаменту серверних рішень компанії "ІТ-Інтегратор".