Ринок систем відеонагляду в Україніі: підсумки 2020-го

10
листопада
2021

Зростання ринку систем відеонагляду (СВН) в Україні суттєво сповільнилося. Про це йдеться в огляді цього ринку від видання Сети и Бизнес

Основна причина сповільнення — карантинні обмеження, викликані пандемією. Вони налякали бізнес-сектор, який заморозив або відклав реалізацію багатьох проєктів. Тож замість очікуваних +25% до результатів 2019 року за підсумками 2020-го ринок виріс на 6% у грошовому вираженні та на 8% у кількісному. В абсолютних цифрах це еквівалентно $20,1 млн і 172 тисяч камер відповідно.

"Інтерес до рішень для дистанційного вимірювання температури тіла за допомогою тепловізорів помітно виріс після початку пандемії, але активного продажу не спостерігалося. Це пояснюється тим, що такі рішення
дуже дорогі — їхня ціна стартує від $10–12 тис. До того ж постачання подібних рішень в Україні займає 3-4 місяці, а потенційні замовники не готові стільки чекати", — коментує  заступник директора департаменту по роботі з промисловістю "ІТ-Інтегратор" Сергій Ольшанський. 

Водночас на ринку в корпоративному сегменті добре представлені бюджетніші рішення — звичайні побутові електронні термометри та дорожчі рішення з термоскринінгу у складі систем автоматизованого контролю керування доступом. 

Детальніше про тренди ринку систем відеонагляду читайте у матеріалі