Промо-ролик STEAM-лабораторії від ІТ-Інтегратор та Accord

20
січня
2020

Ви ніколи не замислювались про те, яким буде світ через якихось десять-двадцять років? Чи здатні сучасні школи підготувати своїх учнів до цього невідомого нового світу?

Допомогти їм зробити це може STEAM-освіта, яка останнім часом активно розвивається, як в світі, так і в Україні.

Абревіатура STEAM розшифровується як Science (Наука), Technology (Технології), Engineering (Інженерія), Arts (Мистецтво) та Mathematics (Математика).

Ми підготували для вас невеличкий ролик про STEAM-лабораторію у столичній Новопечерській школі, яка успішно працює вже більше року. Розробником цього сучасного освітнього комплексу є Accord Group. Постачальником виступає ІТ-Інтегратор.

Першою та головною складовою шкільної STEAM-лабораторії є набори з серії "Програмований електронний модуль" (ПЕМ) - пересувна мобільна платформа, обладнана мікроконтролером з можливістю програмування. Другою складовою STEAM-лабораторії є відео та фотостудія для виготовлення учнями навчального відео, в тому числі і голографічного.

Сьогодні такі STEAM-лабораторії вже працюють у закладах освіти Києва, Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Рівненської, Львівської областей. Впевнені, що в цьому році в цьому переліку з'являться й інші регіони.

Побробиці дивіться у відео на YouTube-каналі ІТ-Інтегратор