Презентація кейсу "ІТ-Інтегратор" з підтримки та розвитку жіночого лідерства в ІТ

28
квітня
2021

Бізнес-освіта, як і робота, стає гібридною, тобто мігрує у змішаний  онлайн-офлайн формат.

Наша віцепрезидентка Надія Омельченко провела для студентів однієї з найкращих бізнес-шкіл країни "Бізнес-школа МІМ" онлайн-презентацію кейсу "ІТ-Інтегратор" з підтримки та розвитку жіночого лідерства в ІТ. Надія презентувала результати своєї чотирирічної роботи у напрямку зміни кадрових підходів та розвитку персоналу. Програми розвитку жіночого лідерства всередині компанії сприяли тому, що кількість наших співробітниць на технічних та управлінських посадах за цей час  зросла більш ніж на третину – з 36 до 49 осіб. 

У онлайн-обговоренні нашого практичного досвіду також взяли участь представниці бізнес-школи Наталія Головкіна, Оксана Кукуруза та Дарія Манжарова, а також представниці HR-департаменту "ІТ-Інтегратор" Олена Маслій-Шишова та Анна Вороно.

Навіщо бізнесу інвестувати гроші та робочі ресурси у жіноче лідерство та гендерний баланс?

Відповідь на це питання часто залишається без відповіді. Але вона досить проста - це робота на перспективу бізнесу, яка дозволить йому стати більш інноваційним, дохідним та сталим.

Аналіз показників 1,500 компаній, що входять до індексу S&P демонструє, що бізнес генерує в середньому на 1% (або на $40 млн) більше економічної вартості, якщо він має принаймні одну жінку в її керівній команді.

Фінансові показники компаній покращуються зі збільшенням кількості жінок в управлінні. Недавній звіт Peterson Institute for International Economics виявив, що 30% представництво жінок у бордах компаній може додати до 6% до показника чистої маржі.

Підтримка й професійний розвиток жінок – важлива частина нашої корпоративної культури.

Продовжуємо розвиватися разом!