Працюємо над формуванням кадрового резерву для компанії та IT-галузі в цілому!

19
лютого
2021

Наша HR-директорка Олена Маслій-Шишова взяла участь у крутій соціальній ініціативі наших партнерів Центр "Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності" — фокус-групі для бізнесу про бачення Майбутнього роботи - 2030.

Результати дискусій під час фокус-груп будуть використані при створенні Дослідження Future of Work 2030 in Ukraine, висновки якого допоможуть молоді ефективніше підготуватись до майбутнього, а бізнесу, державі та освітнім закладам — максимально сприяти та допомагати молоді у цьому.

Сьогодні ринок праці настільки швидко змінюється та розвивається, що робити прогнози стосовно того, які професії будуть найактуальнішими у 2030 році, не зовсім доречно. Це відбувається завдяки стрімкому розвитку технологій, автоматизації робочих місць, виникненню нових сфер економіки, й цей процес триватиме. 

Саме тому ми вважаємо, що молоді сьогодні слід прокачувати кілька універсальних навичок та компетенцій, які з високою ймовірністю знадобляться їй  у майбутньому.  Це, в першу чергу: 

  • Лідерство
  • Вміння сприймати та аналізувати інформацію, 
  • Критичне мислення
  • Вміння комунікувати та вести переговори
  • Цифрові технології

Для нас участь у подібних проєктах вкрай важлива, тому що вона дає компанії можливість розуміти ключові індустрії майбутнього і перспективні потреби ринку праці. Це своєрідна інвестиція в майбутнє та можливість для нас допомогти молодим людям успішно підготуватись до роботи, що їх чекатиме у 2030 році.