Підвищення стійкості до кіберінцидентів та збереження корпоративних даних є критичним пріоритетом для всіх організацій, що рухаються цифровим шляхом розвитку.
Стрімке збільшення додатків штучного інтелекту посилює занепокоєння щодо можливого розкриття або неправомірного використання конфіденційних даних.
Постійна загроза програм-вимагачів та інших кібератак також стимулює попит на безпекові рішення та захист даних в корпоративній інфраструктурі.
За даними нещодавнього дослідження IDC: основними причинами збільшення витрат на кібервідмовостійкість є недосконалість наявних ресурсів запобігати втратам від кібератак.
45% опитаних організацій стверджують, що кіберінциденти порушували їх роботу на декілька днів, а 32% мали простої протягом тижня і більше.
В результаті проведеної аналітики в IDC констатували, що підвищення кібервідмовостійкості є головним пріоритетом витрат на 2025 рік. Розробники корпоративних сховищ, користуючись нагодою, використовують на повну можливості AI та ML, та вдосконалюють рішення, призначені для розпізнавання потенційних кібератак з більшою швидкістю та точністю. Так, новітні технології для виявлення аномалій можуть швидко ідентифікувати програми-вимагачі та інші кіберзагрози, прискорити реагування та відновлення.
Більше про можливості та сучасні підходи до кібервідмовостійкості читайте в першоджерелі дослідження.
Якщо маєте питання щодо розвитку Вашої корпоративної інфраструктури, пам’ятайте, що експерти “ІТ-Інтегратор” завжди до Ваших послуг та відкриті до консультацій info@it-integrator.ua або +380 44 538 00 69.