Підтримуємо соціальні проєкти у напрямку IT та гендерної рівності

16
листопада
2020

Віцепрезидентка "ІТ-Інтегратор" Надія Омельченко увійшла до складу борда STEM Start-up Fem Lab – першої в Україні програми для дівчат, які хочуть заснувати власний стартап. У якості представниці борда Надія виступила на відкритті лабораторії стартапів, яке відбулося 10 листопада, та побажала учасницям успіху в проєкті.

STEM FemLab – це тренінгова програма у форматі зустрічей-лекцій, інтерактивних майстер-класів та практичних занять з представницями бізнесу, а також із наставництвом (менторством) від успішних жінок-підприємниць у сферах STEM. У рамках проєкту Надія прочитає учасницям курс з фінансової та юридичної грамотності.

Мета STEM FemLab – продемонструвати успішні кейси українських стартапів, створених дівчатами та жінками. Проєкт проходитиме на платформі ZOOM та триватиме 1,5 місяці.

Наразі в Україні лише близько 30% власниць бізнесів, і найнижча представленість жінок-підприємниць саме у сферах STEM. Роль жінок у підприємництві все ще недооцінюється, однак збільшення кількості жінок у бізнесі сприяє економічному зростанню країни та відповідно створенню нових робочих місць.

Виступ Надії доступний за посиланням